Kapat
Turkcell Kampanyalar 2.016 0

1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’den Hediye!

Garanti BBVA, operatörlerle ortak bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Garanti CEP üzerinden para transferi, vergi ödemesi, fatura ödemesi ya da kredi kartı ödemesi yapan tüm müşterilere kullandığı operatör ne olursa olsun 1 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda 1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’ den Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Bankalar zaman zaman cep telefon operatörleri ile kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörlerle son kampanya hazırlayan bankalardan birisi de Garanti BBVA oldu. Garanti BBVA, mobil bankacılık kullanan müşterilerine yaptıkları işlemler karşılığında 1 GB internet hediye edecek.

1 GB İNTERNET GARANTİ BBVA MOBİL’ DEN HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’ den Hediye kampanyası, Garanti BBVA ve operatörler arasında hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinden Garanti Cep kullanıcıları bedava internet kazanma şansına sahip olurlar.

1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’ den Hediye kampanyasından yararlanmak için operatör kullanıcılarının öncelikle Garanti Cep uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından Garanti BBVA müşterilerinin mobil uygulama üzerinden yapacakları her işlem karşılığında 1 GB internet kazanmaları mümkün olacaktır.

1 GB İNTERNET GARANTİ BBVA MOBİL’ DEN HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’ den Hediye kampanyasından yararlanmak için abonelerin Garanti Cep mobil üzerinden işlem yapmaları gerekmektedir. Garanti müşterilerinin mobil bankacılık üzerinden yapacakları para transferi, vergi ödemesi, fatura ödemesi ya da kredi kartı borcu ödemesi karşılığında hangi operatöre bağlı olduğuna bakılmaksızın 1 GB internet hediye edilecek.

Kampanya kapsamında mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılan işlemlerin ardından 3 iş günü içerisinde abonelerin kullandıkları hatlara 1 GB internet tanımlanır. Kampanyadan 1 GB internet kazanıldığı zaman SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

1 GB İNTERNET GARANTİ BBVA MOBİL’ DEN HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’ den Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • 1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’ den Hediye kampanyası tüm operatör abonelerine yönelik hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında hediye internet kazanmak için Garanti BBVA müşterisi olmak gerekir.
 • Garanti müşterileri, Garanti Cep uygulamasını indirerek işlem yapmalarının karşılığında bedava internet kazanacaktır.
 • 1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’ den Hediye kampanyası kapsamında mobil bankacılıktan işlem yapan abonelerin hatlarına 3 iş günü içerisinde 1 GB internet tanımlanır.
 • Kampanyadan yalnızca SMS ya da mail yolu ile bilgilendirilmiş ve Garanti Cep uygulamasına giriş yapan müşteriler yararlanabilir.

 • Kampanya kapsamında ilk kez havale ya da EFT işlemi yapan abonelerin de 1 GB kazanma şansı bulunmaktadır.
 • Otomatik ödeme talimatı veren ya da düzenli havale EFT işlemi yapan müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.
 • 1 GB İnternet Garanti BBVA Mobil’ den Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • 1 GB internet, Garanti Bankası tanımlı olan cep telefonuna tanımlanacaktır.
 • Kampanyadan hediye edilen 1 GB internetin süresi, dolduktan sonra abone var olan tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir