Kapat
Vodafone Kampanyalar 153 0

11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye!

Vodafone, müşterileri için farklı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Vodafone ve Aksigorta işbirliği ile hazırlanan yeni kampanya kapsamında 11 TL2 ye sigorta yaptıran tüm Vodafone abonelerine 5 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, hayatını garanti altına almak isteyen aboneleri için oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Aksigorta ile ortak hazırlanan kampanya kapsamında Aksigorta üzerinden 11 TL’ ye sigorta yaptıran tüm abonelere 5 GB internet hediye edilecek.

11 TL’YE SİGORTA YAPTIRANA 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında hayatını bazı risklerden korumak adına sigorta yaptıran tüm abonelere internet hediye edilmektedir.

11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Aksigorta üzerinden 11 TL’ ye yaptıracakları N’olur N’olmaz Sigortası üzerinden 5 GB internet kazanma şansı bulunmaktadır.

11 TL’YE SİGORTA YAPTIRANA 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin öncelikle ayda sadece 11 TL ödeyecekleri Aksigorta N’olur N’olmaz Sigortası sahibi olması gerekir. Sigorta alan Vodafone aboneleri hem birçok avantajdan yararlanma hem de haftalık 5 GB internet kazanma şansını kazanmış olurlar.

11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında Vodafone abonelerine 30 bin TL’ ye varan maddi destek, 9 taksit fırsatı, ücretsiz yol yardımı ve hediye Diş Sağlık Paketi verilmektedir. Bunun yanı sıra aboneler Vodafone üzerinden 1 hafta boyunca doya doya kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edilmektedir.

11 TL’YE SİGORTA YAPTIRANA 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyasına katılmak isteyen Vodafone abonelerinin Vodafone Yanımda Uygulaması’ nı kullanması gerekir. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden hikaye bölümünde yer alan Aksigorta Kampanyası bölümüne giren aboneler bu sayfada yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna basarak kampanyaya dahil olmuş olurlar.

11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyasına katılan Vodafone aboneleri, aylık 11 TL karşılığında hem sigortanın sunduğu avantajlardan yararlanma hem de Vodafone üzerinden kullanabilecekleri bir haftalık 5 GB internete sahip olma ayrıcalığını da yakalamış olurlar.

11 TL’YE SİGORTA YAPTIRANA 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin öncelikle Aksigorta tarafından sunulan sigorta paketini kullanması gerekir.
  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında 11 TL tutarındaki sigortası satın alan tüm abonelere bir hafta kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edilecektir.
  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından verilen 5 GB internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, 11 TL’ye Sigorta Yaptırana 5 GB İnternet Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir