Kapat
Vodafone Kampanyalar 703 0

26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap!

Vodafone genç abonelerine yönelik hazırladığı Freezone tarifeleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. 26 yaş altı abonelere yönelik sunulan Freezone tarifeleri kapsamında bu tarifelere geçenlere de bedava internet veriliyor. Bu yazımızda 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, 26 yaş altı abonelerine Freezone’ lu olma hakkını sunuyor. 26 yaş altı olan Vodafone aboneleri, Freezone kulübüne katılarak bedava internet kazanma şansı kazanıyor. Vodafone Freezone abonesi gençlere, kulübe katılmaları karşılığında 4 GB internet hediye ediyor.

26 YAŞ ALTINDAYSAN FREEZONE GEÇ ANINDA 4 GB İNTERNETİ KAP!

26 yaş altı olan ve hattı anne ya da babasının üzerine olan Vodafone aboneleri, istedikleri zaman Freezone dünyasına katılabiliyor. Vodafone’ un sadece gençlere yönelik hazırlamış olduğu Freezone dünyasında birbirinden avantajlı kampanyalardan faydalanmak mümkün oluyor.

Genç abonelerinin Freezone fırsatlarından yararlanmasını isteyen Vodafone, bu kapsamda oldukça ilgi gören bir kampanya hazırladı. Kampanya dahilinde Freezone abonesi olan 26 yaş altı genç abonelere 4 GB internet hediye edilecek.

VODAFONE FREEZONE 4 GB İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone Freezone 4 GB internet nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür; 26 yaşın altında olan Vodafone aboneleri, Freezone kulübüne dahil olduktan sonra Freezone dünyasına hoş geldin hediyesi olarak anında 4 GB internet hattına tanımlanacaktır.

Vodafone Freezone abonelerine yönelik olarak sunulan 4 GB internet bir gün geçerli olmaktadır. Bir günün sonunda abone var olan tarifesindeki interneti kullanmaya devam edecektir. Vodafone Freezone 4 GB internet hediyesini kazanmak için başvuruda bulunacak 26 yaş altı gençlerin kullandıkları hattın 1. Dereceden bir yakınlarının adına alınmış olması gerekmektedir. Hat Freezone abonesi olmaya uygun ise başvurunun ardından 15 iş günü içerisinde Freezone abonelik işlemleri tamamlanacaktır.

26 YAŞ ALTINDAYSAN FREEZONE GEÇ ANINDA 4 GB İNTERNETİ KAP KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyası, Vodafone Freezone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında 26 yaşından küçük olan Vodafone aboneleri, Freezone dünyasına dahil olarak 4 GB hoş geldin hediyesi kazanırlar.
  • 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından yararlanma hakkı sadece 26 yaş altındaki genç abonelere verilmektedir.
  • Kampanyadan 4 GB internet kazanabilmek için abonenin hattının birinci dereceden bir akrabası adına alınmış olması gerekir.

  • 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından sunulan 4 GB internet sadece 1 gün geçerlidir.
  • Kampanya süresinin dolmasının ardında abone var olan tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
  • 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından kazanılan 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan 4 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Vodafone, 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir