Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 4.695 0

29 Ekim 2021 Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları!

Her özel günde abonelerine milyonlarca bedava hediye dağıtan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ na sayılı günler kala yine bayrama özel GB hediyelerini hazırlamaya başladı. Bu yazımızda 29 Ekim 2021 Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom her resmi ve dini bayramda abonelerinin rahat iletişim kurmasını sağlamak için internet hediye ettiği kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörlerin bu sefer hazırladıkları internet kampanyası ise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ na özel olarak geldi.

29 EKİM 2021 TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

29 Ekim 2021 Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları, her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda olduğu gibi bu sene de operatörler tarafından hazırlandı. Cep telefonu operatörleri, bu anlamlı güne özel olarak hazırladıkları bedava internet paketlerini abonelerine hediye edecek.

Her sene 29 Ekim için bedava internet dağıtan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ‘un bu sene de hediyeler hazırlayarak abonelerine 29 Ekim’ e özel olarak dağıtması bekleniyor. 29 Ekim 2021 Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları kapsamında her operatör kendi belirlediği tutarda interneti abonelerine hediye ediyor.

29 EKİM 2021 TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NE KADAR?

29 Ekim 2021 Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet hediyesi, her operatör tarafından farklı şekillerde belirleniyor. Operatörler belirledikleri hediye tutarını belirledikleri adımlar üzerinden abonelerine sunmaya devam ediyor. 29 Ekim 2021 Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet hediyesi ne kadar? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

29 EKİM 2021 TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

29 Ekim 2021 Turkcell bedava internet kampanyası, operatörün her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ na özel olarak abonelerine hazırladığı bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell aboneleri, bu anlamlı günde sevdikleri ile daha kolay bayramlaşmak için internet, konuşma ve SMS hediyelerini rahat rahat kullanabilmektedir.

29 Ekim 2021 Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında geçen yıl tüm abonelerine 2 GB internet hediye etmişti. Operatörün bu sene de Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden tüm abonelerine 29 Ekim günü boyunca kullanabilecekleri 2 GB internet hediyesi vermesi bekleniyor.

29 EKİM 2021 VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

29 Ekim 2021 Vodafone bedava internet kampanyası, operatörün her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ na özel olarak abonelerine hazırladığı bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri, bu anlamlı günde sevdikleri ile daha kolay bayramlaşmak için internet, konuşma ve SMS hediyelerini rahat rahat kullanabilmektedir.

29 Ekim 2021 Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında geçen yıl tüm abonelerine 3 GB internet hediye etmişti. Operatörün bu sene de Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden tüm abonelerine 29 Ekim günü boyunca kullanabilecekleri 3 GB internet hediyesi vermesi bekleniyor.

29 EKİM 2021 TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

29 Ekim 2021 Türk Telekom bedava internet kampanyası, operatörün her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ na özel olarak abonelerine hazırladığı bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri, bu anlamlı günde sevdikleri ile daha kolay bayramlaşmak için internet, konuşma ve SMS hediyelerini rahat rahat kullanabilmektedir.

29 Ekim 2021 Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamında geçen yıl tüm abonelerine 5 GB internet hediye etmişti. Operatörün bu sene de Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden tüm abonelerine 29 Ekim günü boyunca kullanabilecekleri 5 GB internet hediyesi vermesi bekleniyor.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir