Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 6.432 0

30 Ağustos 2020 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava İnternet

30 Ağustos Zafer Bayramı’ na sayılı günler kala, cep telefonu kullanıcılarının gözleri yine bağlı oldukları operatörlere çevrildi. Her yıl 30 Ağustos’ a özel hediye internet veren operatörlerin bu sene verecekleri hediye merak konusu oldu. Bu yazımızda 30 Ağustos 2020 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone her yıl özel günler için hazırladıkları internet hediyelerini sunuyorlar. Bu günlerden birisi de 30 Ağustos Zafer Bayramı. Geçtiğimiz yıl abonelerine 30 Ağustos’ a özel bedava internet hediye eden Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’ dan bu sene nasıl bir sürpriz geleceği merak konusu oldu.

30 AĞUSTOS 2020 TURKCELL, VODAFONE, TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

30 Ağustos 2020 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava İnternet kampanyası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel operatörlerin abonelerine hediye ettiği internet için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında her operatör kendi abonelerine belirledikleri oranda internet hediye etmektedir.

Tüm özel günlerde olduğu gibi 30 Ağustos için de hediye internet hazırlayan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, bu sene de abonelerine birbirinden güzel internet hediyesi sunacaklar. 30 Ağustos Zafer Bayramı’na sayılı günler kala, gözler operatörlere çevrilmiş durumda.

TURKCELL 30 AĞUSTOS 2020 BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ VERECEK Mİ?

Turkcell, her özel günde olduğu gibi 30 Ağustos Zafer Bayramı için de internet hediyesi hazırlıyor. Her sene 30 Ağustos’ a özel internet veren Turkcell, bu sene de abonelerinin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Turkcell 30 Ağustos 2020 bedava internet hediyesi olarak abonelerine 1 GB bedava internet, 500 dakika konuşma ve 1000 SMS hediye edeceğini açıkladı. Bunun yanı sıra Turkcell abonelerine 30 Ağustos’a özel Turkcell TV+ ve fizy servisleri de ücretsiz olarak sunulacak. Bayrama özel verilen haklar 30 Ağustos 2020 saat 09:00’ da başlayıp ertesi gün aynı saatte sona erecek.

TÜRK TELEKOM 30 AĞUSTOS 2020 BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ VERECEK Mİ?

Türk Telekom, her özel günde olduğu gibi 30 Ağustos Zafer Bayramı için de internet hediyesi hazırlıyor. Her sene 30 Ağustos’ a özel internet veren Türk Telekom, bu sene de abonelerinin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Türk Telekom 30 Ağustos 2020 bedava internet hediyesi olarak bu sene abonelerine ne hediyeler vereceği hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı. Geçtiğimiz yıllarda 30 Ağustos’ a özel 30 GB internete kadar hediye veren operatörün bu sene de oldukça yüksek internet hediye etmesi bekleniyor.

VODAFONE 30 AĞUSTOS 2020 BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ VERECEK Mİ?

Vodafone, her özel günde olduğu gibi 30 Ağustos Zafer Bayramı için de internet hediyesi hazırlıyor. Her sene 30 Ağustos’ a özel internet veren Vodafone, bu sene de abonelerinin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

Vodafone 30 Ağustos 2020 bedava internet hediyesi olarak her sene olduğu gibi bu sene de bedava internet verecek. Vodafone cephesinden yapılan açıklamada, abonelere 30 Ağustos Zafer Bayramı’ na özel 1 GB internet hediye edileceği açıklandı. Vodafone aboneleri, herhangi bir çaba sarf etmeksizin hatlarına otomatik yüklenen 1 GB interneti kullanma hakkına sahip olacaklar.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir