Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 582 0

Arayanı Bil Plus Çekiliş Kampanyası

Türk Telekom, hazırladığı tarifelerle olduğu kadar servisleri üzerinden de hediye dağıtmaya devam ediyor. Her zaman dakika ya da internet hediye eden Türk Telekom, bu sefer çok farklı bir hediye hazırladı. Arayanı Bil Plus çekiliş kampanyası kapsamında çekilişe katılacak olan Türk Telekom aboneleri 10 Samsung Galaxy A50 cep telefonundan birisini kazanma şansı ile birlikte 1 GB bedava internete de sahip olacak. Bu yazımızda Arayanı Bil Plus Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom’un en sevdiği servislerden birisi olan Arayanı Bil Plus, oldukça dikkat çekici bir hediye kampanyası ile gündeme geldi. Bu güne kadar hep dakika ve internet hediyeleri ile ses getiren operatör, bu sefer vereceği akıllı cep telefonu hediyesi ile adından söz ettirmeyi başardı.

ARAYANI BİL PLUS ÇEKİLİŞ KAMPANYASI NEDİR?

Arayanı Bil Plus Çekiliş Kampanyası, Türk Telekom tarafından hazırlanmış ve tüm abonelerin yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Arayanı Bil Plus servisi aboneliği alan kişiler çekilişle 10 Samsung Galaxy A50 cep telefonundan birisini kazanma şansına sahip olacak.

Arayanı Bil Plus servisine aylık ya da 6 aylık olarak abone olmak mümkün. Türk Telekom aboneleri, servise yaptıkları abonelik süresi kadar çekiliş hakkı kazanacak. Çekiliş sonucunda kazananlardan birisi olan abonelere cep telefonu hediye edilecek. Bunun yanı sıra Arayanı Bil Plus aboneliğini gerçekleştiren tüm abonelere 1 GB bedava internet paketi de hediye edilecek.

ARAYANI BİL PLUS SERVİSİNE NASIL ABONE OLURUM?

Arayanı Bil Plus servisine abone olmak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak gerekir. Türk Telekom aboneleri, istedikleri şekilde başvuruda bulunma hakkına sahiptir. İsteyen aboneler aylık abonelik alırken isteyen aboneler 6 aylık abonelik alabilmektedir.

Arayanı Bil Plus servisine nasıl abone olurum sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Arayanı Bil Plus aylık abonelik için: PLUS yazıp 7065’ e SMS gönderilmelidir.
 • Arayanı Bil Plus 6 aylık abonelik için: PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderilmelidir.

Arayanı Bil Plus servisine aylık abone olan Türk Telekomlular 1 çekiliş hakkı kazanır. 6 aylık servis aboneliklerinde ise 6 çekiliş hakkı kazanılır. Arayanı Bil Plus servisini kullana tüm abonelere üyelik başlangıcı ile birlikte 1 GB bedava internet hakkı da verilir.

ARAYANI BİL PLUS SERVİSİ ÜCRETLİ MİDİR?

Arayanı Bil Plus servisi, Türk Telekom tarafından sunulan ücretli servislerden birisidir. Servisten yararlanmak için SMS ile başvuruda bulunan abonelerden belirlenen tutarda ücret talep edilir. Faturalı hat kullanıcılarının ücreti faturaya yansırken, faturasız hat kullananlar ise ön ödemeli olarak servis aboneliği alabilirler.

Arayanı Bil Plus servis ücreti şu şekildedir;

 • Arayanı Bil Plus Servisi aylık ücreti: 3,49 TL
 • Arayanı Bil Plus Servisi 6 aylık ücreti: 17,49 TL

ARAYANI BİL PLUS ÇEKİLİŞ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Arayanı Bil Plus Çekiliş Kampanyası detayları şu şekildedir;

 • Arayanı Bil Plus Çekiliş Kampanyası, tüm Türk Telekom aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
 • SMS ile başvuruda aylık ya da 6 aylık abonelik seçimi yapılabilir.
 • Arayanı Bil Plus Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekilişte kazanan 10 kişi, Samsung Galaxy A50 cep telefonu kazanma şansına sahip olacak.
 • Türk Telekom abonelerine Arayanı Bil Plus abonelik sürelerine göre kampanya çekiliş hakkı sunulur.
 • Aboneler, seçtikleri servis abonelik süresine göre ücretlendirilecektir.
 • Hattında bakiye bulunmayan Türk Telekom aboneleri, Arayanı Bil Plus aboneliğinden yararlanamaz.
 • Arayanı Bil Plus aboneliğini iptal etmek için IPTAL yazıp 7070’e SMS göndermek gerekir.
 • Arayanı Bil Plus Çekiliş Kampanyası kapsamında verilecek olan cep telefonu farklı renklerde gönderilebilir.
 • Arayanı Bil Plus Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan çekilişte asil ve yedek talihliler belirlenecektir. Asil talihlinin kimlik fotokopisi ile hediyesini teslim almaya gitmemesi durumunda hak yedek talihliye geçecektir.
 • Kampanya çekilişine katılan aboneler, KDV ve ÖTV dışındaki tüm vergi ve yükümlülükleri kabul etmiş olurlar.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir