Kapat
Vodafone Kampanyalar 884 0

Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone yepyeni bir bedava internet kampanyası ile abonelerinin karşısına geldi. Sürekli hazırladığı kampanyalar üzerinden abonelerine internet hediye eden operatör, bu seferki kampanyasında 30 GB internet hediye edecek. Bu yazımızda Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone internet hediye kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Bu seferki kampanya kapsamında Vodafone evde internet üzerinden abonelere 30 GB internet hediye edilecek. 30 GB internet hediyesini kazanmak isteyen abonelerin arkadaşlarını Vodafone Evde İnternet’ li yapması yeterli olacak.

ARKADAŞINI VODAFONE EVDE İNTERNET’ Lİ YAP 30 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Evde İnternet için arkadaşını abone yapan tüm Vodafone abonelerine 30 GB internet hediye edilmektedir.

Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin mutlaka bir arkadaşlarını Vodafone Evde İnternet’ li yapması gerekmektedir.

ARKADAŞINI VODAFONE EVDE İNTERNET’ Lİ YAP 30 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Davet Et Kazan kapsamında arkadaşlarını Vodafone Evde İnternet kullanmak için davet etmesi gerekmektedir.

Davet edilen linke tıklayarak bu link üzerinden Vodafone evde internet abonesi olan arkadaşları üzerinden Vodafone abonelerine 30 GB internet hediye edilmektedir. Hediye verilecek olan 30 GB internet 3 ay boyunca kullanılabilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen arkadaşların link üzerinden öncelikle faturalı hat başvurusunda bulunması ve başvurunun aktivasyonunun gerçekleşmesi gerekmektedir.

ARKADAŞINI VODAFONE EVDE İNTERNET’ Lİ YAP 30 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyasından faydalanmak için Davet Et Kazan uygulaması üzerinden arkadaşları Vodafone Evde İnternet’ li olmak için davet etmek gerekmektedir.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyasından 30 GB internet kazanmak için davetle gelecek olan arkadaşların gönderilen link üzerinden üyelik başlatması gerekmektedir.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında link üzerinden öncelikle faturalı hat başvurusunda bulunmak gerekmektedir.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyasından faturasız hat başvurusunda bulunanların faydalanma hakkı yoktur.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında verilecek 30 GB internet 3 ay boyunca kullanılabilmektedir.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyasına davetler Vodafone resmi internet sitesi ya da Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden yapılmalıdır.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan 30 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan 30 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında Vodafone abonelerinin 30 GB internet kazanabilmesi için davet ettikleri arkadaşlarının aktivasyon işleminin tamamlanması gerekmektedir.
 • Vodafone, Arkadaşını Vodafone Evde İnternet’ li Yap 30 GB İnternet Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir