Kapat
BİMcell Kampanyalar 503 0

BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası!

BimCell, her yıl Ramazan ayına özel abonelerine bedava internet hediyesi veriyor. Bu yıl da Ramazan ayına sayılı günler kala BimCell abonelerinin gözü, gelecek olan bedava internet kampanyasına çevrildi. Bu yazımızda BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

BimCell, her özel günde ve dönemde olduğu gibi Ramazan ayında da abonelerine birbirinden ilgi çekici internet hediyeleri veriyor. 2021 yılı Ramazan ayına sayılı günler kala, BimCell abonelerinin gözü yine operatörlerinden gelecek hediye kampanyası haberine çevrildi.

BİMCELL 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm BimCell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında her yıl BimCell abonelerine faturalı ya da faturasız hat sahibi olması fark etmeksizin bedava internet hediyesi verilmektedir.

BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında bu sene de Ramazan ayına özel internet hediyesi verilecek. Geçen yıllarda da Ramazan ayına özel internet hediyesi veren operatör, 2021 yılı Ramazan ayı için de hazırladığı kampanyayı açıkladı. Açıklama kapsamında bu yıl tüm BimCell abonelerine 10 GB internet hediye edilecek.

BİMCELL 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen BimCell abonelerinin öncelikle tek seferde 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapması gerekmektedir. TL yüklemesi yapmayan aboneler, Ramazan internet hediyesini alamazlar.

BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında 30 TL ve üzeri yükleme yapan aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden SAHUR2021 yazıp 5555’e SMS göndererek 10 GB internet hediyesini kazanma şansına sahip olacaklardır.

BİMCELL 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm BimCell abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.
  • BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüm BimCell abonelerine bir ay boyunca 10 GB internet hediye edilmektedir.
  • BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesini almak isteyen abonelerin 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması gerekmektedir.
  • BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına girerek kampanyaya katılan abonelerin hatlarına otomatik olarak 10 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.
  • BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 10 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir.
  • BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından bedava internet kullanım hakkı, gelecek bilgilendirme SMS’ si sonrasında başlayacaktır.
  • BimCell, BimCell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir