Kapat
BİMcell Kampanyalar 3.828 4

BİMcell 30 GB İnternet Hilesi Nedir, Nasıl Yapılır?

Cep telefonunda uygun fiyatlı bir hat kullanmak isteyen abonelerin tercihi olan BİMcell, her geçen gün kullanıcı sayısını biraz daha artırmaya devam ediyor. BİMcell aboneleri, doğru hile yöntemleri ile her ay 30 GB’ a kadar internet kazanabiliyor. Bu yazımızda BİMcell 30 GB İnternet Hilesi Nedir, Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap vereceğiz.

BİMcell, abonelerine tarifeler üzerinden internet hediye ettiği kampanyalar hazırlıyor. Ancak birçok BİMcell abonesi bu internetten daha fazlasını istediği için hile yöntemlerine başvurmayı tercih ediyor. BİMcell üzerinden doğru internet yöntemini kullanarak 30 GB internet kazanmak mümkün oluyor.

BİMCELL 30 GB İNTERNET HİLESİ NEDİR?

BİMcell 30 GB İnternet Hilesi Nedir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; BİMcell 30 GB internet hilesi, tüm BİMcell abonelerinin yararlanabilecekleri bir yöntemdir. Hile kullanan BİMcell aboneleri, bu yöntemle bir ay kullanabilecekleri 30 GB internet sahibi olabilirler.

BİMcell 30 GB hilesi sayesinde tüm BİMcell aboneleri, bir ay boyunca bedava internet kullanma hakkına sahip olurlar. Bu hakkın varlığını bilen aboneler, 30 GB hilesini nasıl yapacaklarını merak ederler.

BİMCELL 30 GB İNTERNET HİLESİ NASIL YAPILIR?

BİMcell 30 GB İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; BİMcell aboneleri, 30 GB internet kazanma hilesini ne yazık ki uygulayamazlar. Çünkü BİMcell, internet kazanabilecek bir hile sunmamaktadır.

BİMcell üzerinden 30 GB internet kazanmak için hile araştırmasının yerine SMS atmak yeterlidir. BİMcell aboneleri, cep telefonlarının mesaj bölümünden 30GB yazıp 5555’e SMS göndererek bir ay kullanabilecekleri 30 GB internet kazanabilirler.

BİMCELL 30 GB İNTERNET KAZANMA DETAYLARI NELERDİR?

BİMcell 30 GB internet kazanma detayları şu şekilde sıralanır;

 • BİMcell 30 GB internet, tüm BİMcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir internet hediyesidir.
 • BİMcell 30 GB internet hediyesinden faydalanmak isteyen abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • BİMcell 30 GB internet almak i.in cep telefonunun mesaj bölümünden 30GB yazıp 5555’e göndermek yeterli olacaktır.
 • BİMcell, hile yöntemlerini kullanarak abonelerine internet hediyesi kazandırmamaktadır. Bu nedenle doğal yöntemler üzerinden internet hediyelerini almak daha doğru olacaktır.
 • BİMcell 30 GB internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • BİMcell 30 GB internet hediyesinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • BİMcell 30 GB internet hediyesi başvurunun ardından kısa sürede hatta otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • BİMcell 30 GB internet, bir ay boyunca kullanılabilir. Kullanım süresinin dolmasıyla birlikte 30 GB internetten kalan haklar otomatik olarak silinecektir.
 • BİMcell 30 GB internet hediye kullanım süresinin dolmasının ardından aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
 • BİMcell aboneleri, bedava internet kazanabilmek için operatörün hazırladığı bedava internet kampanyalarını takip edebilirler.
 • BİMcell, BİMcell 30 GB internet hediyesi ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“BİMcell 30 GB İnternet Hilesi Nedir, Nasıl Yapılır?” üzerine 4 yorum

 1. Enes dedi ki:

  Cok iyi

 2. can dedi ki:

  pinarhocamevokulyokver

 3. can dedi ki:

  kunbeniesen38101191150

 4. can dedi ki:

  yokyaztatil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir