Kapat
BİMcell Kampanyalar 3.945 2

BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet!

BİMcell, ön ödemeli aboneleri için yeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki bedava internet kampanyası, TL yükleme üzerinden geldi. Bu yazımızda BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet! Hakkında bilgi vereceğiz.

BİMcell, abonelerinin internetsiz kalmaması için düzenlediği bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Hazırlanan yeni kampanya kapsamında BİMcell aboneleri hatlarına yükleyecekleri TL üzerinden bedava internet kazanabilecekler.

BİMCELL 40 TL VE ÜZERİ YÜKLEMEYE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm BİMcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BİMcell ön ödemeli abonelerin tek seferde yapacakları 40 TL ve üzeri yüklemelerde internet hediyesi verilecektir.

BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan abonelerin 40 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Yüklemenin yapılmasının ardından internet hediyesi otomatik olarak tanımlanacaktır.

BİMCELL 40 TL VE ÜZERİ YÜKLEMEYE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin sadece 40 TL ve üzeri yükleme yapması yeterlidir. Kampanyaya SMS ile başvuruda bulunmak gerekmez.

BİMcell aboneleri, yükleme yaptıktan sonra operatör tarafından hatlarına 5 GB internet hediyesi otomatik olarak tanımlanacaktır. Aboneler, bir ay boyunca BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasından kazandıkları 5 GB interneti kullanabilirler.

BİMCELL 40 TL VE ÜZERİ YÜKLEMEYE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm BİMcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında abonelerin bedava internet kazanması için TL yüklemesi yapması yeterli olacaktır.
 • BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak için en az 40 TL ve üzeri TL yüklemesinin tek seferde yapılması gerekmektedir.
 • BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 5 GB internet bir ay boyunca kullanılabilir.
 • BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan internetin bir aylık kullanım süresi dolduğunda kalan haklar otomatik olarak silinecektir.
 • BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 5 GB internet süresi dolmadan bittiği zaman aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır.
 • BİMcell, BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“BİMcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB Hediye İnternet!” üzerine 2 yorum

 1. Mehmet dedi ki:

  Arkadaşlar para yüklemeyi bu kadar zorlaştırmak dakika amacınız ne 1 saattir uğraşıyorum olmuyor

 2. İbrahim yükselen dedi ki:

  40Tl veüzeri yükleme yapanlara 5 GB hediye diyor yükleme yapıldı hediyesi 24saatgeçti hala işlenmedi
  24.Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir