Kapat
BİMcell Kampanyalar 5.531 2

BİMcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır?

BİMcell aboneleri, hatları ile yapmış oldukları arama ve konuşmalara ait olan geçmiş dökümü istedikleri zaman görüntüleme hakkına sahiptir. BİMcell, abonelerine son 6 aya ait geçmişe dönük bilgileri sunmaktadır. Bu yazımızda BİMcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır? Sorularına cevap vereceğiz.

BİMcell, yasalar gereği abonelerinin hatları ile yapmış oldukları son 6 aylık işlemlerin tamamını saklamak ve abonenin talebi doğrultusunda ona sunmak zorundadır. Bu kapsamda BİMcell aboneleri, istedikleri zaman arama dökümlerini görebilir, konuşma geçmişleri hakkında bilgi talep edebilirler.

BİMCELL ARAMA DÖKÜMÜ VE KONUŞMA GEÇMİŞİ NASIL ÇIKARILIR?

BİMcell aboneleri, arama dökümü ve konuşma geçmişini görüntülemek istedikleri zaman başvuruda bulunabilecekleri birden fazla yöntem ile karşılaşırlar. İstedikleri yöntemi kullanma hakkına sahip olan aboneler, bu sayede son 6 aya ait konuşma dökümlerini kolayca görebilirler.

BİMcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

  • BİMcell müşteri hizmetleri üzerinden arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenme
  • BİMcell internet sitesi üzerinden arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenme
  • BİMcell bayileri üzerinden arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenme

BİMCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN ARAMA DÖKÜMÜ VE KONUŞMA GEÇMİŞİ ÖĞRENME NASIL YAPILIR?

BİMcell müşteri hizmetleri üzerinden arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenmek mümkündür. BİMcell aboneleri son 6 aya ait arama ve konuşma bilgilerini detaylı şekilde görmek istiyorlarsa, 444 4 551 numaralı BİMcell müşteri hizmetleri üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmalıdır. BİMcell müşteri temsilcisi, BİMcell abonesinin arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenme talebini aldıktan sonra son 6 aya ait doküman bilgisini aboneye ait mail adresine gönderecektir. Böylece mail üzerinden tüm detaylar görüntülenebilir.

BİMCELL İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN ARAMA DÖKÜMÜ VE KONUŞMA GEÇMİŞİ ÖĞRENME NASIL YAPILIR?

BİMcell internet sitesi üzerinden arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenmek mümkündür. BİMcell aboneleri, internet sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsa, BİMcell resmi internet sitesine cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra Online İşlemler menüsüne girerek buradan tüm arama dökümü ve konuşma geçmişi ile ilgili bilgilere erişim sağlama hakkına sahip olacaktır.

BİMCELL BAYİLERİ ÜZERİNDEN ARAMA DÖKÜMÜ VE KONUŞMA GEÇMİŞİ ÖĞRENME NASIL YAPILIR?

BİMcell bayileri üzerinden arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenmek mümkündür. BİMcell aboneleri, arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenmek istiyorlarsa kendilerine en yakın BİMcell bayine giderek talepte bulunabilir. BİMcell bayi yetkilisi, abonenin talebi doğrultusunda arama dökümü ve konuşma geçmişi ile ilgili dokümanı kısa sürede aboneye iletecektir.

BİMCELL ARAMA DÖKÜMÜ VE KONUŞMA GEÇMİŞİ SİLİNEBİLİR Mİ?

BİMcell arama dökümü ve konuşma geçmişi silinebilir mi? Sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür; BİMcell, abonelerinin arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenme hakkını 6 ay boyunca saklı tutar. Ancak arama dökümü ve konuşma geçmişi ile ilgili bilgilerin silinmesi söz konusu değildir. Yasalar gereği operatör abonelerine ait olan arama dökümü ve konuşma geçmişi bilgilerini son 6 aylık süreyi kapsayacak şekilde saklamak zorundadır.

BİMCELL BAŞKASININ ARAMA DÖKÜMÜ VE KONUŞMA GEÇMİŞİ ÖĞRENMEK MÜMKÜN MÜDÜR?

BİMcell başkasının arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenmek mümkün müdür? Sorusuna ne yazık ki hayır şeklinde cevap verilebilir. BİMcell üzerinden aboneler kendilerine ait arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenme hakkına sahiptir. Ancak bir başka aboneye ait olan arama dökümü ve konuşma geçmişi öğrenmeye izin verilmemektedir. Böyle bir talep yasal olmadığı için BİMcell asla başka birisine ait arama dökümü ve konuşma geçmişi hakkında bilgi vermemektedir.

Derin Erdoğan {Derin}

“BİMcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır?” üzerine 2 yorum

  1. Mehmet balık dedi ki:

    Arama dökümanı istiyorum

  2. Mehmehmet balık dedi ki:

    05327006897 nomarali hattimin son 6 ayin arama dökümanini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir