Kapat
BİMcell Kampanyalar 3.480 1

BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar!

BİMcell, abonelerine bedava internet hediye ettiği birçok uygulama hazırladı. Faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik sunulan bu uygulamalar üzerinden milyonlarca bedava internet hakkı kazanmak mümkün. Bu yazımızda BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz.

BİMcell, hazırladığı uygulamalar üzerinden bedava internet veriyor. BİMcell uygulamalarını cep telefonuna indirerek kullanan tüm BİMcell aboneleri, kullanımları karşılığında bedava internet kazanma şansına sahip oluyorlar.

BİMCELL BEDAVA İNTERNET VEREN UYGULAMALAR NELERDİR?

BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar şu şekilde sıralanır;

  • BİMcell Salla Kazan Uygulaması
  • BİMcell Arayanı Bil Plus Uygulaması
  • BİMcell Eba Uygulaması
  • BİMcell Öğrenci Uygulaması

BİMCELL SALLA KAZAN UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

BİMcell Salla Kazan uygulaması üzerinden bedava internet kazanma şansı vermektedir. BİMcell Salla Kazan uygulaması bedava internet nasıl alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; BİMcell kullanıcıları, Salla Kazan uygulamasını cep telefonlarına yükleyerek cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra ekranda yer alan bulut simgesine tıklamalıdır.

Bulut simgesine tıkladıktan sonra telefonu sallayan aboneler, her hafta milyonlarca bedava internet hakkından birisini kullanma şansına sahip olacaklardır. BİMcell Salla Kazan uygulaması her hafta farklı tutarlarda internet hediyesi vermektedir.

BİMCELL ARAYANI BİL PLUS UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

BİMcell Arayanı Bil Plus uygulaması üzerinden bedava internet kazanma şansı verilmektedir. BİMcell Arayanı Bil Plus uygulaması bedava internet nasıl alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; BİMcell kullanıcıları, BİMcell arayanı Bil servisine kayıt olduktan sonra otomatik olarak 1 GB internet kazanacaklardır.

BİMcell arayanı Bil Uygulamasına kayıt olmak için cep telefonunun mesaj bölümünden PLUS yazıp 7065’e SMS göndermek gerekmektedir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına 1 GB internet kullanım hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.

BİMCELL EBA UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

BİMcell Eba uygulaması üzerinden bedava internet kazanma şansı verilmektedir. BİMcell Eba Uygulaması bedava internet nasıl alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; BİMcell aboneleri, cep telefonlarına yükleyecekleri Eba uygulamasına giriş yapmaları karşılığında uygulama içerisinde kullanabilecekleri 8 GB internet kazanacaklardır.

BİMcell Eba uygulaması, öğrencilerin eğitimlerine destek vermek amacı ile kullanılmaktadır. BİMcell Eba uygulamasını indiren aboneler, Eba kullanımlarında geçerli 8 GB internet kazanabilirler. Böylece eğitimlerinden de geri kalmak zorunda kalmazlar.

BİMCELL ÖĞRENCİ UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

BİMcell öğrenci uygulaması üzerinden bedava internet kazanma şansı verilmektedir. BİMcell öğrenci uygulaması bedava internet nasıl alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir, BİMcell aboneleri yüksek Öğretim Kurumu Dersleri Platformu’ nu cep telefonlarına indirerek yapacakları girişler karşılığında 6 GB internet kazanacaklardır.

Üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanmış olan bu uygulamaya girerek uzaktan derslerine giriş yapan üniversite öğrencisi BİMcell aboneleri, uygulamaya giriş yaptıktan sonra derslerinde geçerli olmak üzere 6 GB internet hediyesi kazanacaklardır.

Derin Erdoğan {Derin}

“BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar!” üzerine 1 yorum

  1. Hasan gul dedi ki:

    Kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir