Kapat
BİMcell Kampanyalar 418 0

BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye!

BİMcell, abone sayısını artırmak için sürekli yeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda faturasız hat kullanmak isteyen aboneler için yeni bir tarife hazırlandı. Bu yazımızda BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

BİMcell faturasız hat aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. BİMcell faturasız hat almak isteyen yeni aboneler için hazırlanan kampanya kapsamında tüm abonelere 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hediye edilecek.

BİMCELL FATURASIZ HATTA GELENLERE 9 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm faturasız BİMcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BİMcell faturasız hat alan tüm yeni abonelere 9 GB internet hediye edilmektedir.

BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyasından yararlanan yeni abonelere hatlarının açılması sonrasında 9 GB internet, 300 dakika konuşma ve 300 SMS hediye edilecektir. Hediye fırsatından yararlanmak isteyen abonelerin hat açıldıktan sonra SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.

BİMCELL FATURASIZ HATTA GELENLERE 9 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen tüketicilerin başvuru için SMS atmaları gerekmektedir. BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyası başvurusu için alınan faturasız hat aktif hale getirildikten sonra cep telefonunun mesaj bölümünden BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS göndermek gerekmektedir.

SMS ile başvuru sonrasında abonelerin hatlarına tarifelerine ek olarak kullanabilecekleri 1 ay geçerli 9 GB internet, her yöne 300 dakika konuşma ve her yöne 300 SMS hediyesi yüklenmektedir. Aboneler, hediye olarak alacakları kullanım haklarını bir ay boyunca sınırsız şekilde kullanabilirler.

BİMCELL FATURASIZ HATTA GELENLERE 9 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm yeni faturasız hat alan BİMcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında abonelere 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hediye edilmektedir.
  • BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyasından hediye kullanım haklarını almak için hat aktif olduktan sonra mutlaka SMS ile kampanyaya başvuruda bulunmak gerekmektedir.
  • BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyası, hattın aktif olmasından sonraki ilk bir ay boyunca geçerlidir. Süre dolduktan sonra hediye haklardan yararlanmak mümkün olmayacaktır.
  • BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında verilen hediye haklar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyasından verilen kullanım haklarının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyasından verilen 9 GB internet, 300 SMS ve 300 dakika bir ay boyunca kullanılabilmektedir.
  • BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan haklardan 1 aylık süre sonunda kalanlar otomatik olarak silinecektir.
  • BİMcell, BİMcell Faturasız Hatta Gelenlere 9 GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir