Kapat
BİMcell Kampanyalar 1.305 0

BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası!

BİMcell, faturasız hat abonelerinin yüzünü güldürecek bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında belirlenen tutar üzerinde TL yüklemesi yapan tüm abonelere internet hediye edilecek. Bu yazımızda BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

BİMcell hazırladığı internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Faturasız hat sahiplerine özel hazırlanmış olan bu yeni kampanya kapsamında BİMcell aboneleri yaptıkları TL yüklemesine göre bedava internet hediyesini kazanacaklar.

BİMCELL YÜKLEME FESTİVALİ BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası, tüm faturasız BİMcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında TL yüklemesi yapan abonelere bedava internet kullanım hakkı verilmektedir.

BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tek seferde 40 TL yükleme yapan abonelere 2 GB internet, tek seferde 50 TL yükleme yapan abonelere ise 5 GB internet hediye edilmektedir.

BİMCELL YÜKLEME FESTİVALİ BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle SMS ile kampanyaya katılım gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım için cep telefonunu mesaj bölümünden BIMCELL FESTIVAL yazıp 4551’e SMS göndermek yeterli olacaktır.

SMS ile katılımın ardından 40 TL ya da 50 TL yükleme yapan BİMcell aboneleri, yüklemeleri karşılığında verilen tutarda internet hediyesinin sahibi olacaklardır. BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen internet hediyesi bir ay boyunca kullanılabilmektedir.

BİMCELL YÜKLEME FESTİVALİ BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası, tüm faturasız BİMcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası kapsamında yapılan TL yüklemesine göre internet hediyesi verilmektedir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesi kazanmak için en az 40 TL yükleme yapmak gerekmektedir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası kapsamında 40 TL yükleme yapan abonelere 2 GB, 50 TL ve üzeri yükleme yapan abonelere 5 GB internet hediye edilecektir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından verilen internet hediyeleri bir ay boyunca kullanılabilmektedir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan internet hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen internet hediyesinin kullanım hakkı bittiği anda aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan internet hakkının kullanım süresi dolduğu anda kalan kullanım hakları otomatik olarak silinecektir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından ayrılmak isteyen aboneler iptal işlemi için cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL BIMCELL FESTIVAL yazıp 4551’e SMS göndermelidir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından kalan internet hakkını görmek isteyen aboneler cep telefonlarının mesaj bölümünden KALAN BIMCELL FESTIVAL yazıp 4551’e SMS göndermelidir.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan hediye internet sonraki aya devretmez.
 • BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyasından ayda sadece bir kere yararlanma hakkı sunulmaktadır.
 • BİMcell, BİMcell Yükleme Festivali Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir