Kapat
BİMcell Kampanyalar 105 0

BİMCELL’den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası Başladı!

BİMCELL yeni abone sayısını artırmak için hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. BBİMCELL abonesi olan yeni kullanıcılar hat almalarının ardından 9 GB internet, dakika ve SMS hediyesi kazanacaklar. Bu yazımızda BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası Başladı! Başlığının detaylarını anlatacağız.

BİMCELL, yeni müşteri sayısını artırmak için belirli aralıklarla kampanyalar hazırlıyor. Operatörün hazırladığı son kampanya kapsamında abonelere internet, dakika ve SMS içeren hediye paketi verilecek.

BİMCELL’ DEN YENİ ABONELERE ÖZEL YÜKLEME ŞENLİĞİ KAMPANYASI NEDİR?

BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası, tüm yeni hat alarak BİMCELL abonesi olan kullanıcılara yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BİMCELL hat alarak yeni abone olan kullanıcılara hediye kullanım hakkı verilmektedir.

BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası kapsamında yeni aboneler, aboneliklerinin ilk ayında SMS ile kampanyaya dahil olarak 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hediyesini kazanma şansına sahip olacaklardır.

BİMCELL’ DEN YENİ ABONELERE ÖZEL YÜKLEME ŞENLİĞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen aboneler, BİMCELL yetkili servisler üzerinden ya da BİMCELL online işlemler üzerinden yeni hat başvurusunda bulunmak zorundadır.

BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası başvurusunda bulunan aboneler yeni hatlarını aldıktan sonra ilk 30 günlük süre içerisinde cep telefonlarının mesaj bölümünden BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS göndermek zorundadır. SMS ile başvuru sonrasında hediye kullanım hakları otomatik olarak yüklenecektir.

BİMCELL’ DEN YENİ ABONELERE ÖZEL YÜKLEME ŞENLİĞİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası, tüm yeni BİMCELL abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası kapsamında verilen hediye haklarından yararlanmak için yeni hat almak gerekmektedir.
  • BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası kapsamında 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS içerik hediye edilecektir.
  • BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyasından faydalanmak için SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.
  • BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyasından kazanılan haklar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyasından kazanılan hakların üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • BİMCELL faturasız hat abonesi olan kullanıcılara da kampanya dahilinde 5 GB internet hediye edilmektedir.
  • BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası kapsamında faturasız hat abonesi olanların cep telefonlarının mesaj bölümünden BIMCELL SENLIK yazıp 4551’e SMS göndermesi ve tek seferde 65 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
  • BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası kapsamında 65 TL ve üzeri yüklemelerde haftalık 5 GB, 100 TL ve üzeri yüklemelerde aylık 5 GB internet hediyesi kazanılmaktadır.
  • BİMCELL, BİMCELL’ den Yeni Abonelere Özel Yükleme Şenliği Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir