Kapat
Turkcell Kampanyalar 180 0

BİP İndirip  #senyapdiye Kanalını Takip Et Bol Bol GB Kazan!

Turkcell aboneleri BİP kullanımları üzerinden bedava internet kazanma şansına sahip oluyor. Turkcell BİP uygulamasını indirerek senyapdiye kanalını takip eden tüm Turkcell abonelerine bedava internet veriliyor. Bu yazımızda BİP İndirip  #senyapdiye Kanalını Takip Et Bol Bol GB Kazan başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell aboneleri, birçok farklı şekilde hediye internet kazanma şansına sahip oluyor. Özellikle BİP kullanımı üzerinden abonelere birbirinden avantajlı internet hediyeleri sunuluyor. BİP uygulaması üzerinden en çok internet hediye eden kanalların başında #senyapdiye kanalı geliyor.

BİP İNDİRİP  #SENYAPDİYE KANALINI TAKİP ET BOL BOL GB KAZAN!

Turkcell aboneleri, BİP uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek bedava internet kazanabilir. Senyapdiye kanalını takip eden abonelere otomatik olarak GB hediyeleri tanımlanmaktadır.

Turkcell BİP indiren aboneler #senyapdiye kanalını takip ederek 1 GB internet hediyesini kazanırlar. 1 GB internet hediyesi, abonenin hattına otomatik olarak yüklenmektedir. #senyapdiye kanalını takip eden abonelere verilecek 1 GB internetin kullanım süresi 24 saat olarak sınırlandırılmıştır.

SENYAPDİYE KANALINDAN SALLA KAZAN HAKKI KAZANMA NASIL YAPILIR?

Turkcell BİP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalını takip ederek Salla Kazan hakkı da kazanabilirler. Bol bol GB dağıtan Salla Kazan Uygulaması çevirme hakkı sayesinde, senyapdiye kanalından kazanılan 1 GB internetin üzerine bolca bedava internet kazanmak da mümkün olmaktadır.

Senyapdiye kanalından salla kazan hakkı kazanma nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür; Turkcell aboneleri, BİP uygulamasını indirdikten sonra #senyapdiye kanalını takip ettikten sonra Dijital Operatör üzerinden her hafta sunulan Salla Kazan uygulamasından fazladan bir hak kazanırlar.

SENYAPDİYE SALLA KAZAN HAKKI NASIL KULLANILIR?

Senyapdiye salla kazan hakkı nasıl kullanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri cep telefonuna indirecekleri BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra #senyapdiye kanalını takip ederek salla kazan hakkı kazanırlar.

Senyapdiye kanalına giren Turkcell aboneleri, kanal içerisinde yer alan “Salla Kazan GB Şansı” butonuna basarak her hafta ek salla kazan hakkı kazanabilirler. Salla kazan hakkı sayesinde haftada iki kere Salla kazan yapan Turkcell aboneleri, bu sayede çok daha fazla bedava internet kazanmış olurlar.

BİP İNDİRİP  #SENYAPDİYE KANALINI TAKİP ET BOL BOL GB KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

BİP İndirip  #senyapdiye Kanalını Takip Et Bol Bol GB Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • BİP İndirip #senyapdiye Kanalını Takip Et Bol Bol GB Kazan kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında abonelerin BİP uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekir.
  • Abonelerin BİP uygulamasını indirmesinin ardından uygulama içerisinde yer alan #senyapdiye kanalını takip etmesi gerekir.
  • #senyapdiye kanalının takip edilmesinin ardından 1 GB internet hediye edilecektir.
  • #senyapdiye kanalını takip eden abonelere ek salla kazan hakkı da sunulmaktadır. Turkcell aboneleri salla kazan ek hakkı sayesinde daha fazla internet hediyesi kazanma hakları bulunur.
  • BİP İndirip #senyapdiye Kanalını Takip Et Bol Bol GB Kazan kampanyası üzerinden kazanılan bedava internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılacak internet paketlerinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir