Kapat
Turkcell Kampanyalar 253 0

BİP’ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan

Turkcell, BİP üzerinden mesaj gönderen abonelerine internet hediye etmeye başladı. BİP uygulamasını daha yaygın kullandırmak isteyen Turkcell, abonelerine BİP üzerinden 1 GB internet veriyor. Bu yazımızda BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerine farklı kampanyalar üzerinden internet hediye etmeye devam ediyor. Bu kapsamda BİP kullanmayı daha yaygın hale getirmeyi hedefleyen operatör, BİP üzerinden mesajlaşan abonelerine 1 GB internet hediye etmeye başladı.

BİP’ TEN MESAJ GÖNDER 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyası, BİP kullanan Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında gün içerisinde BİP uygulaması üzerinden arkadaşları ile mesajlaşan abonelere 1 GB internet hediye edilir.

Turkcell BİP kampanyasının başlıca amacı, abonelerin daha çok BİP uygulamasını kullanmasını sağlamaktır. Bu amaçla hazırlanan kampanya kapsamında abonelerin her gün düzenli olarak BİP uygulamasını kullanması gerekir.

BİP’ TEN MESAJ GÖNDER 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin 5 gün boyunca her gün üst üste 10 BİP mesajı göndermesi gerekir. BİP üzerinden düzenli mesaj gönderen Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye edilir.

BİP kullanımı karşılığında verilen 1 GB internet, 1 hafta boyunca kullanılabilir. Turkcell tarafından hazırlanan BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyası, sadece KKTC sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlar için hazırlanmış bir kampanyadır.

BİP’ TEN MESAJ GÖNDER 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyası KKTC’ de yaşayan Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için her gün düzenli olarak BİP uygulamasını kullanarak mesaj göndermek gerekir.
 • BİP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri, 5 gün düzenli olarak her gün üst üste 10 BİP mesajı göndermesi karşılığında 1 haftalık 1 GB internet kazanırlar.
 • Turkcell aboneleri, BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyasından bir ay içerisinde sadece bir kere yararlanabilir.

 • BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyasına katılım tamamen ücretsizdir.
 • Kampanyadan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir.
 • 1 GB internet kazanmak için sadece BİP uygulaması üzerinden mesaj atmak yeterli olacaktır.
 • BİP uygulamasından yapılan mesajlaşmalarda internet kotasından düşülmez.
 • BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, BİP’ ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir