Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 318 0

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası! 

BTK Akademi, Online eğitim platformu üzerinden daha rahat eğitim alabilmesi için operatör abonelerine internet hediye edeceğini açıkladı. Açıklamaya göre BTK online eğitim alan operatör abonelerine 6 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.  

Bilgi Teknolojileri Kurumu, online eğitim alan kullanıcılar için oldukça ilgi çekici bir hediye hazırladı. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve sabit internet kullanan aboneler için hazırlanan bu kampanya kapsamında tüm abonelere eğitim sırasında kullanabilecekleri 6 GB internet hediye dilecek.  

BTK AKADEMI HEDIYE İNTERNET KAMPANYASI NEDIR? 

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası, Online eğitim alan kullanıcılar için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin BTK akademi üzerinden eğitim almaları sırasında internet sıkıntısı yaşamamaları adına internet hediye edilmektedir.  

Bilgi Teknolojileri Kurumu, GSM operatörleri ile yaptıkları anlaşma kapsamında tüm operatör abonelerine BTK akademi eğitimleri sırasında kullanabilecekleri 6 GB internet hediye edecek. Hediyeler, her operatörün belirlediği şekilde alınabilecek.  

TURKCELL BTK AKADEMİ HEDİYE 6 GB İNTERNET NASIL ALINIR? 

Turkcell BTK Akademi hediye 6 GB interneti almak için abonelerin BİP uygulamasını kullanıyor olması gerekir. Uygulama mağazası üzerinden BİP uygulamasını cep telefonuna indiren aboneler, uygulamaya girdikten sonra Keşfet bölümünden BTK Akademi kanalına girerek 6 GB interneti ücretsiz olarak alabilirler.  

Turkcell abonelerinin BTK Akademi kanalına girmelerinin ardından Online eğitimde kullanabilecekleri 6 GB internet hediyesi otomatik olarak hatlarına tanımlanacaktır. Turkcell abonelerine verile internet sadece BTK Akademi eğitimleri sırasında kullanılabilir.  

TÜRK TELEKOM BTK AKADEMİ HEDİYE 6 GB İNTERNET NASIL ALINIR? 

Türk Telekom BTK Akademi hediye 6 GB interneti almak için SMS ile, müşteri hizmetleri üzerinden, Türk Telekom Online İşlemler menüsünden ya da Mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunma şansına sahiptir. Türk Telekom aboneleri cep telefonlarının mesaj bölümünden BTK AKADEMİ yazarak 5555’e SMS göndererek 6 GB internet hediyesini alma şansına sahip olurlar.  

Türk Telekom aboneleri SMS gönderiminin ardından 6 GB internet hediyelerini eğitim sırasında kullanma hakkına sahip olurlar. 6 GB internet başvurunun ardından abonenin hesabına otomatik olarak yüklenecektir. 

VODAFONE BTK AKADEMI HEDIYE 6 GB INTERNET NASIL ALINIR? 

Vodafone BTK Akademi hediye 6 GB interneti almak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Vodafone hatlı cep telefonu üzerinden BTK Akademi online eğitim programna giriş yapan abonelere 6 GB internet otomatik olarak tanımlanacaktır.  

Vodafone aboneleri, BTK Akademi üzerinden eğitim alırken kendi internetleri üzerinden değil hediye edilen 6 GB internet üzerinden kullanım sağlarlar. Böylece internetten kaynaklı bir sıkıntı yaşamadan eğitimlerini sorunsuz şekilde alma hakkına sahip olurlar.  

SABİT HAT BTK AKADEMİ HEDİYE 6 GB İNTERNET NASIL ALINIR? 

Sabit hat BTK Akademi hediye 6 GB internet almak için ev interneti kullanan abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Btkakademi.gov.tr adresi üzerinden Online eğitimlere katılan kullanıcılar otomatik olarak 6 GB interneti kullanmaya başlarlar.  

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir