Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 213 0

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye!

CarrefourSA, müşterilerinin hem alışveriş ihtiyacını karşılamak hem de internetsiz kalmamalarını sağlamak için ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında CarrefourSA’ dan 75 TL ve üzerinde alışveriş yapanlara hangi operatörde olursa olsun 1 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Cep telefonu operatörleri dönem dönem markalar ile ortak kampanyalar hazırlıyor. Yeni hazırlanan kampanya CarrefourSA üzerinden oldu. Operatör aboneleri, CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapmaları karşılığında 1 GB İnternet Hediye kazanma şansına sahip olacaklar.

CARREFOURSA’DAN 75 TL ALIŞVERİŞ YAPANLARA 1 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyası, CarrefourSA müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin, market üzerinden 75 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekir.

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin belirlenene tarihler arasında CarrefourSA kartı kullanarak alışveriş yapması gerekir. Yapılan her 75 TL ve üzeri alışverişler için 1 GB internet hediye edilecektir.

CARREFOURSA’DAN 75 TL ALIŞVERİŞ YAPANLARA 1 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle belirtilen tarihler arasında tek seferde 75 TL ve üzerinde alışveriş yapmış olması gerekir.

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında alışveriş yapan müşterilere verilecek olan alışveriş fişi üzerinde bir katılım kodu yer alacaktır. Bu katılım kodunu SMS ile 4533’e gönderen aboneler, bağlı oldukları operatör üzerinden 1 GB internet kazanacaktır.

CARREFOURSA’DAN 75 TL ALIŞVERİŞ YAPANLARA 1 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanya detayları şu şekildedir;

 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyası, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmıştır.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasından yararlanmak için CarrefourSA mağazalarından 75 TL ve üzerinde alışveriş yapmak gerekir.
 • 75 TL ve üzeri alışveriş yapan aboneler, kendilerine verilecek olan alışveriş çeki üzerindeki şifreyi SMS ile göndermek zorundadır.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasına katılan aboneler, alışveriş fişi üzerinde yer alan kodu operatör fark etmeksizin mesaja yazarak 4533’e SMS göndermelidir.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyası SMS ücretleri Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için 65 kuruş, Turkcell aboneleri için 1 TL olarak ücretlendirilir.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasına alkollü içecek, tütün mamulleri, GSM TL yükleme, kuyum alışverişi ve elektronik ürün alışverişi dahil değildir.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin CarrefourSA karta sahip olması gerekir.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında kazanılan 1 GB internet, SMS gönderildikten sonra 24 saat içerisinde hatta yüklenecektir.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasından verilen 1 GB internet sadece bir gün geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 1 GB internetin kullanım süresi dolduğunda kalan haklar otomatik olarak silinecektir.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 1GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • CarrefourSA, CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir