Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 689 0

CarrefourSA’dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası!

Cep telefonu operatörlerinin markalar ile ortak hazırladıkları kampanyalara bir yenisi eklendi. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, bu seferki kampanyayı büyük market zincirlerinden birisi olan CarrefourSA ile hazırladı. Bu yazımızda CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, yeni internet hediye kampanyalarını CarrefourSA ile yaptı. Kampanyaya katılan aboneler, CarrefourSA üzerinden yapacakları alışveriş karşılığında internet hediyesi kazanma şansına sahip olacaklar.

CARREFOURSA’ DAN HER ÇARŞAMBA Bİ SEPET İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında CarrefourSA markerlerinden yapılacak alışverişler karşılığında hediye internet kazanmak mümkün olacaktır.

CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasına katılan aboneler hangi operatörden olursa olsun 1 GB internet hediyesi kazanma şansına sahip olurlar. CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından verilen 1 GB internet bir gün boyunca kullanılabilir.

CARREFOURSA’ DAN HER ÇARŞAMBA Bİ SEPET İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri, her Çarşamba günü CarrefourSA marketleri üzerinden tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapmak zorundadır.

CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası kapsamında yapılan alışverişin ardından verilecek alışveriş fişinde bulunan internet hediye kodunu cep telefonunun mesaj bölümünden 4533’e SMS ile göndermek gerekmektedir. Kampanya kodunun gönderilmesinin ardından 1 GB internet kullanıcıların hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

CARREFOURSA’ DAN HER ÇARŞAMBA Bİ SEPET İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası kapsamında CarrefourSA marketlerden yapılan alışveriş karşılığında 1 GB internet hediyesi kazanılacaktır.
  • CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından faydalanan abonelerin internet kazanması için tek seferde 125 TL ve üzerinden alışveriş yapması gerekmektedir.
  • CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece bir günlük olarak kullanılabilir.
  • CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından faydalanmak için abonelerin alışveriş fişlerinde yer alan kodu SMS ile göndermeleri gerekmektedir.
  • CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internetin kullanım süresi dolduğu zaman aboneler otomatik olarak kendi internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
  • Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve CarrefourSA, CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir