Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 3.512 0

CEPTETEB’den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet

Türk Telekom müşterilerine banka üzerinden sunulan internet hediye kampanyaları devam ediyor. Türk Telekom, son olarak TEB ile yaptığı anlaşma kapsamında CEPTETEB kullanıcılarına 5 GB internet vereceğini açıkladı. Bu yazımızda CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet ile ilgili detayları paylaşacağız.

Türk Telekom müşterileri kullandıkları bankalar üzerinden de internet kazanmaya devam ediyor. Türk Telekom ve CEPTETEB üzerinden yapılan anlaşma kapsamında bankadan TL yüklemesi yapan abonelere 5 GB internet hediye edilecek.

CEPTETEB’ DEN TÜRK TELEKOM MOBİL MÜŞTERİLERİNE 5 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet kampanyası, CEPTETEB kullanan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında CEPTETEB üzerinden TL yüklemesi yapan tüm Türk Telekom abonelerine 5 GB internet hediye edilir.

CEPTETEB müşterilerine verilecek olan 5 GB internetin kullanım süresi, TL yükleme miktarına göre değişiklik göstermektedir. CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet yükleme miktarları şu şekilde sıralanır;

 • CEPTETEB üzerinden 40 TL yüklemeye günlük 5 GB internet
 • CEPTETEB üzerinden 50 TL yüklemeye haftalık 5 GB internet
 • CEPTETEB üzerinden 100 TL ve üstü yüklemeye aylık 5 GB internet

CEPTETEB’ DEN TÜRK TELEKOM MOBİL MÜŞTERİLERİNE 5 GB İNTERNET NASIL ALINIR?

CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet almak için abonelerin öncelikle SMS ile kampanyaya başvuruda bulunması gerekir. Kampanya başvurusu için cep telefonundan BANKA yazıp 5555’e SMS göndermek gerekir. SMS ile başvurunun ardından CEPTETEB üzerinden TL yüklemesi yapan Türk Telekom aboneleri, 5 GB internet kazanacaktır.

CEPTETEB üzerinden yapılan TL yüklemelerinden 5 GB kazanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin CEPTETEB internet şubesi, CEPTETEB mobil uygulaması, TEB ATM’ leri üzerinden yükleme yapma şansı bulunmaktadır.

CEPTETEB’ DEN TÜRK TELEKOM MOBİL MÜŞTERİLERİNE 5 GB İNTERNET DETAYLARI NELERDİR?

CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet detayları şu şekilde sıralanır;

 • CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin öncelikle SMS ile kampanyaya dahil olması gerekir.
 • CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet kazanmak için en az 40 TL ve üzerinden yükleme yapmak gerekir.
 • Yapılan yüklemeye göre 5 GB internetin kullanım süresi belirlenecektir.
 • 40 – 50 – 100 TL yüklemeye göre 5 GB internetin günlük, haftalık ve aylık kullanımı mümkün olacaktır.
 • Türk Telekom abonelerinin 1000 TL ve daha yüksek bakiyeye sahibi olması durumunda TL kampanyasından yararlanması mümkün olmayacaktır.

 • CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet kampanyası kapsamında verilen 5 GB internetin kullanım süresi dolduğu zaman aboneler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.
 • 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet kampanya süresince hattı iptal olan, numarasını taşıyan ya da kampanya dışı bir tarifeye geçen abonelerin kazandıkları 5 GB internet otomatik olarak iptal edilir.
 • Türk Telekom, CEPTETEB’ den Türk Telekom Mobil Müşterilerine 5 GB İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapa, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir