Kapat
Turkcell Kampanyalar 3.092 0

Dergilik Uygulamasını İndir Anında Turkcell 1 GB İnternet Kazan!

Turkcell Dergilik uygulaması, abonelere sunulan en bilindik uygulamalardan birisidir. dergilik uygulaması sayesinde aboneler modadan spora, dekorasyon fikirlerinden mutfağa, yaşam tavsiyelerinden eğlenceye kadar birçok konuda bilgi alabileceği dergi ve gazetelere ulaşabilir. Dergilik uygulamasını indiren Turkcell aboneleri, 1 GB bedava internet kazanma şansına da sahip olurlar. Bu yazımızda Dergilik Uygulamasını İndir Anında Turkcell 1 GB İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

TURKCELL DERGİLİK UYGULAMASI NEDİR?

Turkcell Dergilik uygulaması, Turkcell abonelerine sunulan ayrıcalıklardan birisidir. dergilik uygulaması içerisinde moda, spor, yaşam, mutfak, dekorasyon, iş dünyası, hobi gibi birbirinden farklı yüzlerce konu hakkında dergi ve gazete yer almaktadır. Turkcell aboneleri uygulama içerisinden bu dergi ve gazeteleri okuma şansına sahip olacaktır.

DERGİLİK UYGULAMASINI İNDİR ANINDA TURKCELL 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Dergilik uygulaması, genel olarak Turkcell faturalı hat sahiplerine tarife ve paketler ile hediye edilmektedir. Dergilik içerisinde geçerli bedava internet paketi bulunan tarifeler, Turkcell aboneleri tarafından çoğunlukla tercih edilir. Bunun yanı sıra dergilik uygulamasını indiren aboneler, 1 GB bedava internet kazanma şansına da sahip olurlar.

DERGİLİK UYGULAMASINI İNDİR ANINDA TURKCELL 1 GB İNTERNET NASIL ALINIR?

Dergilik Uygulamasını İndir Anında Turkcell 1 GB İnternet kazanmak için yapılması gerekenler şu şekilde sıralanır;

 • Birinci Adım

Google Play Store ya da APP Store girilir.

 • İkinci Adım

Uygulama mağazasında Turkcell Dergilik Uygulaması bulunur ve cep telefonuna indirilir.

 • Üçüncü Adım

Dergilik uygulaması indirildikten sonra istenildiği zaman kullanılabilir. Uygulama içerisinden tercih edilen konulardaki dergi ve gazeteler indirilerek takip edilebilir.

 • Dördüncü Adım

Dergilik uygulamasının indirilmesi ile 1 GB bedava internet hediyesi otomatik olarak hatta yüklenir.

DERGİLİK UYGULAMASINI İNDİR ANINDA TURKCELL 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Dergilik Uygulamasını İndir Anında Turkcell 1 GB İnternet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Dergilik Uygulamasını İndir Anında Turkcell 1 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için Dergilik uygulamasının cep telefonuna indirilmesi gerekir.
 • Kampanya kapsamında kazanılacak olan 1 GB bedava internet, bir hafta süre ile kullanılabilir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internet bittikten sonra abone sahip olduğu tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.
 • Dergilik Uygulamasını İndir Anında Turkcell 1 GB İnternet Kazan kampanyasından sadece bir kere yararlanma hakkı bulunur.
 • Dergilik Uygulamasını İndir Anında Turkcell 1 GB İnternet Kazan kampanyasından hediye 1 GB kazanmak için tek şart dergilik uygulamasının indirilmesi değildir. Turkcell aboneleri 1 GB internet kazanmak için Dergilik uygulamasını ilk defa indiriyor olmalıdır.
 • Son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasını birden fazla kez indirip giriş yapmış olan aboneler 1 GB bedava internet kazanma hakkına sahip olmaz.
 • Kampanyadan yararlanmak için dergilik aboneliğine gerek yoktur. 1 GB internet hediyesi Dergilik uygulamasının indirilmesiyle yüklenecektir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir