Kapat
Turkcell Kampanyalar 3.638 0

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet Nereden Nasıl Alınır?

GSM operatörleri, Ramazan ayı için tüm abonelerine 1 GB internet hediye ediyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile yapılan anlaşma kapsamında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom abonelerine 1 GB internet verecek. Bu yazımızda Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet Nereden Nasıl Alınır sorusuna cevap vereceğiz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile GSM operatörleri Ramazan ayı için anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında tüm operatörler abonelerine 1 GB internet hediye edecek. Corona virüs tedbirleri kapsamında alınan bu kararla birlikte abonelerin sevdikleri ile daha rahat iletişim kurması amaçlanıyor.

DEVLETİN DAĞITTIĞI 1 GB ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet kampanyası, bakanlık ve operatörler arasında hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine 1 GB internet hediye edilir.

Ramazan ayında abonelerin sevdikleri ile daha fazla görüşebilmesi adına hazırlanan kampanya, Corona virüsle mücadele tedbirleri arasında yer almaktadır. Bu zorlu süreçte sevdikleri ile görüşemeyen aboneler, 1 GB internet hediyesi sayesinde daha rahat görüşme sağlayacaktır.

DEVLETİN DAĞITTIĞI 1 GB ÜCRETSİZ İNTERNET NEREDEN NASIL ALINIR?

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet, tüm operatörlerin ortak kararları ile verilmektedir. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve GSM operatörleri müdürlerinin telekonferans ile yaptığı görüşme sonrasında alınan karar kapsamında Ramazan ayı boyunca kullanılabilecek 1 GB internet hediye edilecek.

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet Nereden Nasıl Alınır sorusuna ise şu şekilde cevap verilebilir; operatör abonelerinin 1 GB interneti alması için bağlı oldukları operatörün uygulamasına giriş yapması gerekir.

DEVLETİN DAĞITTIĞI 1 GB TURKCELL ÜCRETSİZ İNTERNET NASIL ALINIR?

Devletin dağıttığı 1 GB Turkcell ücretsiz internet nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri, Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak 1 GB internetini kolaylıkla alabilir. Uygulama üzerinden 1 GB interneti talep eden Turkcell abonelerine kısa sürede hediyeleri yüklenecektir.

DEVLETİN DAĞITTIĞI 1 GB TURK TELEKOM ÜCRETSİZ İNTERNET NASIL ALINIR?

Devletin dağıttığı 1 GB Türk Telekom ücretsiz internet nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom aboneleri, Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak 1 GB internetini kolaylıkla alabilir. Uygulama üzerinden 1 GB interneti talep eden Türk Telekom abonelerine kısa sürede hediyeleri yüklenecektir.

DEVLETİN DAĞITTIĞI 1 GB VODAFONE ÜCRETSİZ İNTERNET NASIL ALINIR?

Devletin dağıttığı 1 GB Vodafone ücretsiz internet nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak 1 GB internetini kolaylıkla alabilir. Uygulama üzerinden 1 GB interneti talep eden Vodafone abonelerine kısa sürede hediyeleri yüklenecektir.

GSM operatörleri, uygulamalar üzerinden gerekli işlemleri yaparak kısa sürede 1 GB Ramazan hediyesine kavuşabilirler. 1 GB internet 1 ay boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

DEVLETİN DAĞITTIĞI 1 GB ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet, tüm operatörler için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin cep telefonu uygulamalarını yüklemesi ve uygulama içerisinden hediyesini alması gerekir.
  • 1 Gb internet, Ramazan ayı boyunca rahatlıkla kullanılabilir.
  • Kampanyadan verilecek olan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet faturalı ve faturasız tüm GSM aboneleri için hazırlanmıştır.
  • Kampanyadan verilen 1 GB internetin kullanım süresi bittiği zaman aboneler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir