Kapat
Vodafone Kampanyalar 431 0

Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye

Vodafone aboneleri, faturalı hat kullanmaları karşılığında Vodafone TV hediyesi kazanma şansına sahip oluyor. Vodafone, Corona virüs sürecinde evde kalan abonelerinin daha rahat zaman geçirmesi için kampanya kapsamında Vodafone TV hediye edeceğini açıkladı. Bu yazımızda Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, faturalı hat abonelerinin yüzünü güldürecek bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Corona virüs sürecinde evde kalan Vodafone faturalı hat abonelerine Vodafone TV hediye edilecek.

FATURALI HAT KULLANICILARINA VODAFONE TV HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası, Vodafone tarafından faturalı hat sahibi abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında faturalı hat kullanan Vodafone aboneleri herhangi bir işlem yapmak zorunda kalmadan Vodafone TV uygulamasını ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Vodafone tarafından başlatılan kampanyanın amacı, abonelerin evlerinde geçirecekleri bu zorlu süreçte daha keyifli vakit geçirmelerini sağlamak. Bu amaçla faturalı hat abonelerine yönelik olarak Vodafone TV uygulaması tamamen ücretsiz hale getirildi.

FATURALI HAT KULLANICILARINA VODAFONE TV HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyasından yararlanmak için faturalı hat kullanıcılarının öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması gerekiyor. Vodafone Yanımda uygulamasını açan faturalı hat kullanıcıları, uygulama içerisinde yer alan “Ek Paket AL” bölümünden ücretsiz olarak Vodafone TV kullanım hakkını alabilecekler.

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden alınan bu hak tamamen ücretsiz olmakla birlikte faturalı hat sahipleri istedikleri zaman Vodafone TV üzerinden istedikleri yayınları izleme hakkına sa sahip olacaklar.

VODAFONE TV UYGULAMASINDA NELER VAR?

Vodafone tarafından hazırlanan ve televizyon izlemeyi seven abonelere yönelik olan Vodafone TV uygulaması oldukça ilgi görüyor. Vodafone TV uygulamasında neler var sorusuna cevap olarak oldukça geniş bir yelpaze sunmak mümkün. Vodafone TV, kullanıcılarına tüm televizyon kanalları ile birlikte birbirinden güzel filmleri, televizyonun en sevilen dizilerini ve en eğlenceli çocuk programlarını da sunuyor.

Vodafone TV uygulamasında tüm kanallardaki yayınları durdurup 24 saat kadar geriye alabilmek de mümkün. Ailenin her yaştan bireyine hitap edecek içeriğe sahip olan Vodafone TV, kampanya sayesinde internet paketinden hiç yemeden rahatlıkla kullanılabiliyor.

FATURALI HAT KULLANICILARINA VODAFONE TV HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası faturalı hat sahibi Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında faturalı abonelerin Vodafone TV uygulamasını ücretsiz kullanması için herhangi bir işleme gerek yoktur.
  • Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden ek paket al seçeneğinde yer alan ücretsiz kullanım hakkını aldıktan sonra bedava Vodafone TV kullanımına başlayabilirler.
  • Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası kapsamında uygulamayı ücretsiz kullanan abonelerden kullanımlarına karşılık herhangi bir ücret talep edilmez.
  • Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası, Corona virüs sürecinde abonelerin keyifli vakit geçirmesini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
  • Vodafone, Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir