Kapat
Vodafone Kampanyalar 4.148 0

FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye

Vodafone’ un en sevilen kulüplerinden birisi olan FreeZone, en iyi avantajları sunan kulüplerden birisidir. 26 yaş altına özel hazırlanmış olan bu kulüp üzerinden milyonlarca bedava internet paketinden birisini kazanmak mümkündür. Bu yazımızda FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone FreeZone, 26 yaş altı genç Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kulüptür. Anne ya da babasının üzerine hat alan aboneler, FreeZone’ a üye olma şansına sahiptir. FreeZone aboneleri, kampanya kapsamında bedava internet kazanma şansına sahiptir.

FREEZONE KULÜP KAMPANYASI 1 GÜN GEÇERLİ 4 GB HEDİYEDEN NASIL YARARLANILIR?

FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye kampanyası, tüm FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone abonesi olup FreeZone kulübüne geçen abonelere 1 gün geçerli 4 GB internet hediye edilecektir.

FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediyeden nasıl yararlanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone abonesi olan 26 yaş altı gençler, kampanyadan yararlanmak için Facebook yönlendirmesi ile FreeZone internet sitesi üzerinden abonelik işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Anne ya da babasının üzerine hat sahibi olan 26 yaş altı bireysel faturalı ve faturasız hat sahipleri, site üzerinden FreeZone abonelik işlemlerini gerçekleştirmelidir. Kampanyadan yararlanmak için abonenin kullandığı hattın 1. Dereceden akrabasının adına alınmış hattı kullanıyor olması gerekir. Hat üzerinden yapılan kayıtın ardından 15 gün içerisinde kayıt işlemi tamamlanarak abonenin hattına 1 günlük 4 GB internet tanımlanacaktır.

FREEZONE KULÜP KAMPANYASI 1 GÜN GEÇERLİ 4 GB HEDİYE DETAYLARI NELERDİR?

FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye detayları şu şekilde sıralanır;

 • FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye kazanmak için hattı kullanan abonenin 26 yaş altında olması gerekir.
 • Kampanyaya dahil edilecek olan hattın 26 yaş altı gencin birinci derece akrabalarından birisinin üzerine olması gerekir.
 • FreeZone abonesi olan gençler, kampanyaya katılmak için Facebook yönlendirmesi içe FreeZone sitesine gitmelidir.
 • FreeZone sitesi üzerinden yapılacak kayıt işleminin ardından aboneler sisteme kayıt edilecektir.
 • FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye kazanmak için FreeZone kulüp üyeliği zorunludur.
 • FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye tüm faturalı ve faturasız Vodafone FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • 26 yaş altındaki Vodafone aboneleri, FreeZone sitesi üzerinden hazırlanmış başvuru işlemlerini tamamlamalıdır.

 • Başvurusunu yapan abonelere 15 gün içerisinde kampanyaya dahil edilecektir.
 • FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye kazanacak olan abonelere üyeliklerinin tamamlanmasının ardından SMS ile bilgilendirme yapılır.
 • Kampanya kapsamında Vodafone FreeZone abonelerine 1 gün geçerli 4 GB internet tanımlanır.
 • Vodafone FreeZone abonelerine verilen 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 4 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye kapsamında kazanılan 4 GB internetin kullanım süresi dolduğunda abone var olan tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Vodafone, FreeZone Kulüp Kampanyası 1 Gün Geçerli 4 GB Hediye kampanyası kapsamında her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir