Kapat
Turkcell Kampanyalar 965 0

Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet!

Turkcell abonelerine hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Turkcell’ den bu sefer gelen kampanya, genç Turkcell aboneleri için oldu. Genç Turkcell aboneleri, cep telefonlarına indirecekleri Gnçtrkcll uygulaması karşılığında 1 GB internet hediyesini kazanacaklar. Bu yazımızda Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, genç Turkcell abonelerine özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 26 yaş altında olan genç Turkcell aboneleri, indirecekleri Gnçtrkcll uygulaması üzerinden bedava internet hakkı kazanacaklar.

GNÇTRKCLL UYGULAMASINI İNDİRENE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm genç Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında cep telefonuna Gnçtrkcll uygulamasını indiren tüm Turkcell abonelerine 1 GB internet kazanma hakkı verilmektedir.

Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında uygulamayı indirerek kullanmaya başlayan genç Turkcell abonelerine bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilmektedir.

GNÇTRKCLL UYGULAMASINI İNDİRENE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri, öncelikle Gnçtrkcll uygulamasını cep telefonlarına indirmek zorundadır. Uygulamanın indirilmesi sonrasında ilk indiren 10 bin kişi içerisine girmeyi başaran genç Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye edilmektedir.

Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 1 GB internet hediyesini almak için abonelerin bireysel fatura hattına sahip olması gerekmektedir. Gnçtrkcll uygulaması ne kadar çabuk indirilirse internet hediyesi kazanma şansı o kadar yüksek olacaktır.

GNÇTRKCLL UYGULAMASINI İNDİRENE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm faturalı genç Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında Gnçtrkcll uygulamasını cep telefonuna indiren ilk 10 bin aboneye 1 GB internet hediye edilecektir.
  • Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için 26 yaş altında olmak gerekir.
  • Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir.
  • Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında kazanılan 1 GB internet hakkının kullanım süresi bittiği zaman kalan haklar otomatik olarak silinecektir.
  • Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 1 GB internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 1 GB internet hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Genç Turkcell aboneleri, Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyasından kazandıkları 1 GB internet hakkını bitirdikten sonra var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
  • Turkcell, Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir