Kapat
Turkcell Kampanyalar 2.052 0

Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan!

Turkcell, futbol tutkunu abonelerine özel oldukça eğlenceli ve dikkat çekici bir uygulama hazırladı. Turkcell aboneleri Goller Cepte Uygulaması sayesinde hem canlı skor bilgisi alabilir, hem diğer taraftarlarla sosyalleşebilir hem de uygulamayı kullandığı için bedava internet kazanabilir. Bu yazımızda Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

GOLLER CEPTE UYGULAMASI NEDİR?

Goller Cepte Uygulaması, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor başta olmak üzere tüm takımların taraftarları tarafından büyük beğeni alan ve sıklıkla kullanılan uygulamalardan birisidir. Futbol fanatiklerine özel hazırlanmış olan bu uygulama üzerinden takımlar ve maçlar ile ilgili tüm haberleri, maç özetlerini, gollerin detaylarını, canlı maç skorlarını ve karşılaşma takvimi sayfalarını görmek mümkündür.

GOLLER CEPTE UYGULAMASI ÜZERİNDEN NASIL İNTERNET KAZANILIR?

Goller Cepte uygulaması üzerinden internet kazanmak için öncelikle cep telefonunun uygulama mağazasından Goller Cepte Uygulamasını indirmek gerekir. Uygulamanın kullanılmaya başlamasından sonra aboneler takımlarının attığı her gol ve arkadaş davetleri üzerinden bedava internet kazanmaya başlarlar.

GOLLER CEPTE UYGULAMASINI İNDİR ANINDA 500 MB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan kampanyası, Turkcell tarafından futbol tutkunu abonelerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında seçtiği takımın maçlarını takip eden abonelere takımın her attığı gol için 100 MB internet hediye edilir. Bunun yanı sıra uygulamayı arkadaşlarına duyuran ve arkadaşlarının da uygulamayı kullanmasını sağlayan abonelere 500 MB internet hediye edilir.

Turkcell abonelerinin Goller Cepte Uygulamasından 100 MB kazanması için haftalık bir hakkı bulunmaktadır. Uygulamayı cep telefonuna indiren taraftarlar, takımlarının o hafta oynayacağı maçlardan birisini seçmek zorundadır. Seçilen maç boyunca takımların attığı her gol için taraftarın hattına 100 MB internet tanımlanacaktır. Taraftar abonenin seçtiği maçta eğer 3 – 2 skor elde edilirse, abonenin hattına toplamda 500 MB internet tanımlanacaktır.

GOLLER CEPTE UYGULAMASINI İNDİR ANINDA 500 MB İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan kampanyası, Turkcell’ in taraftar abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında 4 büyük takımın taraftarları uygulama mağazasından Goller cepte uygulamasını indirebilir.
  • Goller cepte uygulamasını indirmek için Beşiktaş taraftarları Goller Cepte 1903,Galatasaray taraftarları Goller Cepte 1905, Fenerbahçe taraftarları Goller Cepte 1907, Trabzonspor taraftarları Goller Cepte 1967 yazarak indirme işlemini gerçekleştirebilir.
  • Taraftarların uygulamayı kullanması sırasında seçtikleri bir maç üzerinden haftalık bedava internet hediye edilir.

  • Turkcell Goller Cepte uygulamasını indiren abonelere 24 saat geçerli 500 MB internet hediye edilir.
  • Turkcell aboneleri 500 MB hediye internet paketini kullandıktan sonra süresi dolduğunda kendi tarifelerinden ücretlendirilmeye devam eder.
  • Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan kampanyasından 500 MB internet kazanmak isteyen Turkcell aboneleri, arkadaşlarını uygulamayı kullanmaya davet etmeleri karşılığında hediye kazanırlar.
  • Turkcell aboneleri, Goller Cepte uygulaması üzerinden her hafta 1 defa bedava kullanım hakkına sahiptir. Hakkın kullanımından sonra abonenin her kullanımı için ücret talep edilecektir.

  • Turkcell Goller Cepte uygulamasını iptal etmek isteyenler, Avrupa paketi için IPTAL AVRUPA GOL yazıp 2200’a SMS, standart paket için IPTAL GOL yazıp 2200’a SMS, süper paket için IPTAL GC SUPER yazıp 2200’a SMS, İddaa paketi için IPTAL IDDAA yazıp 2200’a SMS göndermelidir.
  • Turkcell, Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir