Kapat
Turkcell Kampanyalar 223 0

GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye

Turkcell, futbol tutkunu taraftarları için bol internetli bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında GollerCepte uygulaması üzerinden 180 bin GB’ a kadar internet hediye edilecek. Bu yazımızda GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell futbolsever abonelerine yönelik bir kampanya başlattı. GollerCepte uygulaması üzerinden sunulan kampanya sayesinde abonelere 180 bin GB internet hediye edilecek.

GOLLERCEPTE’DEN FUTBOLSEVERLERE 180 BİN GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyası, Turkcell taraftar abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell GollerCepte uygulamasını indiren aboneler, maç başına internet kazanma şansına sahip olacaktır.

Turkcell aboneleri, GollerCepte uygulamasını indirdikten sonra Her Gol 100 MB oyununu oynayarak sezon boyunca birbirinden güzel internet hediyelerini kazanma şansına sahip olacaktır. Abonelerin bir maçta 400 MB kazanma hakkı bulunmaktadır.

GOLLERCEPTE’DEN FUTBOLSEVERLERE 180 BİN GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle cep telefonlarına GollerCepte uygulamasını indirmek gerekir. GollerCepte uygulamasını indirdikten sonra maçları takip ederek internet kazanmak mümkün olacaktır.

GollerCepte uygulamasını indiren aboneler, uygulama içerisinden “Her Gol 100 MB” oyununu oynayarak maç başına 400 MB kazanma hakkına sahip olacaktır. Tüm maçlar göz önünde bulundurulduğunda toplamda 180 bin GB internet kazanılacaktır.

GOLLERCEPTE’DEN FUTBOLSEVERLERE 180 BİN GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle tuttukları takım üzerinden SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Turkcell aboneleri, cep telefonlarının mesaj bölümünden takım kodlarını yazarak 2200’a SMS gönderebilirler.

Takımların kodları şu şekilde sıralanır;

 • Beşiktaş için: BJK
 • Fenerbahçe için: FB
 • Galatasaray için: GS
 • Trabzonspor için: TS

GOLLERCEPTE’DEN FUTBOLSEVERLERE 180 BİN GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında internet hediyesi kazanmak için abonelerin GollerCepte uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekir.
 • GollerCepte uygulamasını indiren Turkcell aboneleri, uygulama içerisindeki Her Gol 100 MB oyununu oynayarak takımının attığı her gol üzerinden internet kazanma hakkına sahip olacaktır.
 • GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında toplamda 180 bin GB kazanmak mümkün olacaktır.
 • GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyasına katılan abonelerin, kazandıkları internet hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, GollerCepte’den Futbolseverlere 180 bin GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir