Kapat
Turkcell Kampanyalar 33 0

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye

Vodafone CEPTETEB ile ortaklaşa yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone abonesi olan kullanıcıların CEPTETEB’ li olması karşılığında 1 yıl boyunca faturalarında %20 indirim hakkı kazanacaklar. Bu yazımızda İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyasının detaylarını anlatacağız.

Vodafone aboneleri için yeni bir indirim kampanyası haber daha geldi. Vodafone abonelerinin CEPTETEB abonesi de olması durumunda faturaları üzerinden %20 indirim kazanma hakları olacak. İndirim hakkı 1 yıl süreyle geçerli olacak.

İLK KEZ CEPTETEBLİ OLANLARA 12 AY BOYUNCA YÜZDE 20 HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyası, yeni Vodafone abonesi olan kullanıcılar için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyaya katılmak için öncelikle Vodafone abonesi olmak gerekir.

Vodafone abonesi olan kullanıcılar ardından CEPTETEB’ li olmak zorundadır. CEPTETEB’ li olan Vodafone aboneleri, 1 yıl boyunca faturalarının %20’ sini ödemek zorunda kalmazlar. Böylece çok daha düşük tutarda fatura ödeme şansına sahip olurlar.

İLK KEZ CEPTETEBLİ OLANLARA 12 AY BOYUNCA YÜZDE 20 HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyasından yararlanmak için öncelikle faturalı Vodafone abonesi olmak gerekir. Yeni gelecek aboneler için hazırlanan bu kampanya kapsamında faturalı Vodafone abonesi olanların CEPTETEB kullanması da zorunludur.

Vodafone faturalı hat alan ya da numarasını taşıyan aboneler, aktivasyonları tamamlandığı zaman onay ekranına gelecek olan SMS içerisindeki davet kodu ile birlikte cepteteb.com.tr üzerinden hesap aç başvuru formunu doldurmak zorundadır.

CEPTETEB üzerinden başvuru işlemi tamamlandıktan sonra banka yetkililerince ziyaret edilecek olan aboneler banka kartını ve bankacılık sözleşmesini teslim aldıktan sonra cep telefonlarına CEPTETEB Mobil uygulamasını indirip giriş yapmak zorundadır. Uygulamanın indirilmesinin ardından ilk fatura ile birlikte %20 indirim hakkı kullanılmaya başlar.

İLK KEZ CEPTETEBLİ OLANLARA 12 AY BOYUNCA YÜZDE 20 HEDİYE KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanya koşulları şu şekilde sıralanır;

  • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyası, yeni faturalı Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyası karşılığında abonelerin ilk bir yıllık fatura tutarlarında %20 indirim hakkı sunulmaktadır.
  • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyasından faydalanmak için abonelerin önce Vodafone abonesi ardından CEPTETEB abonesi olması gerekir.
  • İlk defa CEPTETEB müşterili olan Vodafone abonelerinin bu kampanyadan faydalanma hakkı bulunmaktadır.
  • Vodafone faturalı hat sahibi olan aboneler, hatlarının aktivasyonunda gelecek olan davet kodu ile CEPTETEB aboneliğini başlattığında indirimden faydalanacaktır.
  • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyasından verilen %20 indirim hakkı 12 ay fatura dönemi boyunca geçerlidir.
  • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyasından indirim almak için 100 TL ve altında faturalı bir tarife kullanmak gerekir. 100 TL ve üzeri kampanya kazanan aboneler, en fazla 20 TL indirim hakkından faydalanabilir.
  • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyası ile ilgili olarak Vodafone ve TEB’ in kampanya ile ilgili değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkı bulunmaktadır.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir