Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 618 0

ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom, sadece kendi hazırladığı kampanyalarla değil bankalar ile birlikte de birçok internet kampanyası hazırlayarak abonelerine hediye veriyor. Bu kapsamda ING Bank ile ortak bir kampanya hazırlayan Türk Telekom, ING Bank müşterisi olan abonelerine bedava internet hediye edeceğini açıkladı. Bu yazımızda ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom ve ING Bank ortak bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerinin ING Bank müşterisi olması durumunda bedava internet kazanma hakkı olacak. ING Bank’ ın mobil uygulaması olan ING mobile giren tüm Türk Telekom abonelerine 4 GB internet hediye edilecektir. ,

ING MOBİLE GİREN İLK 15 BİN KİŞİYE 4 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet kampanyası, ING Bank müşterisi olan Türk Telekom abonelerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ING mobile giren tüm Türk Telekom abonelerine 4 GB internet hediye edilecektir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerinin ING Bank mobil uygulamasını kullanması gerekir. Kampanya, ING mobil uygulamasına giriş yapan ilk 15 bin banka müşterisi için geçerlidir. 15 bin Türk Telekom abonelerinin ING Mobil girişinin ardından yapılacak girişlere internet hediyesi verilmeyecektir.

ING MOBİLE GİREN İLK 15 BİN KİŞİYE 4 GB BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom abonelerinin ING mobil üzerinden 4 GB internet hediyesi alması için öncelikle ING Bank mobil uygulaması olarak kullanılan ING Mobil uygulamasını indirmesi gerekir. Uygulama üzerinden bankaya giriş yapacak olan Türk Telekom aboneleri, banka şubesi üzerinden yapacakları işlem karşılığında 4 GB internet kazanırlar.

Kampanya ING mobil kullanan ilk 15 bin Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Bu nedenle Türk Telekom abonelerinin bedava internet alabilmesi için elini biraz çabuk tutması akıllıca olacaktır. ING Mobil kullanan Türk Telekom abonelerine verilecek olan 4 GB interneti hediyesinin kullanım süresi 1 ay olarak belirlenmiştir.

ING MOBİLE GİREN İLK 15 BİN KİŞİYE 4 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet kampanyası ING bank müşterisi olan Türk Telekom aboneleri için hazırlanmıştır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin ING Mobil uygulamasını kullanıyor olması gerekir.
  • ING Mobil girişi sonrasında ilk 15 bin Türk Telekom abonelerine 4 GB internet hediye edilecektir.
  • Kampanyadan verilen 4 GB internetin kullanım süresi 1aydır
  • Türk Telekom aboneleri, ING mobil üzerinden kazanacakları 4 GB interneti sadece yurt içi kullanımlarda harcayabilirler.
  • ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet kampanyasından alınacak 4 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Türk Telekom, ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
  • ING Bank, ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir