Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 1.487 0

ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB Hediye İnternet Kazanıyor!

Türk Telekom ve bankalar arasında hazırlanan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Türk Telekom, bu sefer ING Bank müşterisi olan aboneleri için bedava internet kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında ING Bank müşterisi olan Türk Telekom abonelerine 4 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet Kazanıyor! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom, abonelerine bedava internet hediye etmek için bankalar ile sıkça ortak kampanyalar hazırlıyor. Bu kapsamda son hazırlanan kampanya ING Bank müşterileri için geldi. ING Bank müşterisi olan Türk Telekom aboneleri, 4 GB internet hediyesi kazanacaklar.

ING MOBİL’E GİREN TÜRK TELEKOMLULAR 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında ING Bank müşterisi olan tüm Türk Telekom abonelerine hediye internet verilecektir.

ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyası kapsamında 4 GB internet hakkı bir aylık kullanım olarak sunulmaktadır. ING Bank abonelerinin herhangi bir başvuru işlemine gerek olmadan internet hediyeleri hatlarına otomatik olarak yansıtılacaktır.

ING MOBİL’E GİREN TÜRK TELEKOMLULAR 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle ING Bank müşterisi olması gerekir. ING Bank müşterilerinin 4 GB internet kazanabilmesi için öncelikle ING bank mobil uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekmektedir.

ING bank uygulamasını cep telefonuna indirerek giriş yapan tüm abonelere otomatik olarak 4 GB internet hediye edilmektedir. 4 GB internet hediyesi, ING Bank mobil uygulamasına girişin ardından otomatik olarak abonelerin hatlarına tanımlanacaktır.

ING MOBİL’E GİREN TÜRK TELEKOMLULAR 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyası, tüm ING bank müşterisi Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyası kapsamında 4 GB internet kazanabilmek için cep telefonuna ING Bank mobil uygulamasını indirmek gerekmektedir.
  • ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyası kapsamında ING Bank mobil uygulamasını indiren tüm abonelerin hatlarına otomatik olarak 4 GB internet hediyeleri tanımlanacaktır.
  • ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyasından verilen 4 GB internet 1 ay boyunca geçerlidir.
  • ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyasından kazanılacak 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyasından kazanılan 4 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyasından kazanılan internet hakkından kalan tutar ayın tamamlanması ile otomatik olarak silinecektir.
  • ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyasından verilen internet hediyesini bitiren aboneler, kendi tarifelerinde bulunan internet hakları üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.
  • Türk Telekom ve ING Bank, ING Mobil’e Giren Türk Telekomlular 4 GB hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir