Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 557 0

İnternet Özgürlüğünü 15GB’a Tamamlamanın Tam Sırası

Türk Telekom, internetsiz duramayan abonelerine yönelik çok avantajlı bir kampanya başlattı. İnternet Özgürlüğünü 15GB’a Tamamlama kampanyası kapsamında kampanyaya dahil olan abonelerin 12 ay boyunca sahip olduğu internetleri 15 GB’ a tamamlanacak. Bu yazımızda İnternet Özgürlüğünü 15GB’a Tamamlamanın Tam Sırası başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom, abonelerini internetsiz bırakmamak için düzenli olarak farklı kampanyalar ile karşılarına çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanan yeni kampanyada 12 ay taahhütlü olan tüm abonelerin internetleri 15 GB’a tamamlanacak.

TÜRK TELEKOM İNTERNETİNİ 15 GB’A YÜKSELT KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyası, faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 4,5 G müşterileri ayda 19 TL vererek ve 12 ay taahhütlü olmayı kabul ederek internetini katlama şansına sahip olacak.

Taahhütlü olarak kampanyaya dahil olan aboneler, aylık 19 TL karşılığında var olan internetlerini 15 GB’ a tamamlama şansına sahip olacaklar. Türk Telekom abonesinin var olan internet miktarı ne olursa olsun, 19 TL vermesi durumunda 15 GB’ a tamamlama işlemi gerçekleştirilecek.

TÜRK TELEKOM İNTERNETİNİ 15 GB’A YÜKSELT KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, kampanyaya taahhütlü olarak katılım sağladıktan sonra cep telefonlarından mesaj atarak kampanyadan yararlanabilirler.

Ayda 19 TL ücret ödemeyi kabul eden ve 12 ay taahhütlü olarak kampanyaya dahil olan Türk Telekom aboneleri, cep telefonlarının mesaj bölümünden TAMAMLA 15GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirler. SMS ile başvurunun ardından abonelerin var olan internetleri 12 ay boyunca 15 GB’a tamamlanacaktır.

TÜRK TELEKOM İNTERNETİNİ 15 GB’A YÜKSELT KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyası, faturalı hat sahibi Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için 12 ay taahhütlü olarak geçiş yapmak gerekir.
  • Kampanyaya katılım ücreti aylık 19 TL olarak belirlenmiştir. 12 ay boyunca aylık 19 TL ödemeyi kabul eden Türk Telekom abonelerinin her ay internetleri 15 GB’a tamamlanacaktır.
  • Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler, SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır.
  • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyasından sadece bir defa yararlanma hakkına sahiptir.

  • Kampanyadan kazanılacak olan tamamlama interneti sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyasından verilen internetin üçüncü kişilere yönlendirilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyasına katılan abonelerin hat iptali, tarife değişikliği ya da numara taşıma gibi işlemleri sonrasında sahip olduğu haklar otomatik olarak silinecektir.
  • Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyası kapsamında 12 ay boyunca her ay düzenli olarak abonelerin internet hakları 15 GB’a tamamlanacaktır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom internetini 15 GB’a yükselt kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir