Kapat
Vodafone Kampanyalar 3.747 0

Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet

Vodafone, taraftarlara özel kampanyalarına da hız kesmeden devam ediyor. Vodafone2dan Beşiktaş taraftarlarını oldukça mutlu eden bir kampanya geldi. Kara Kartallara özel hazırlanmış bu kampanya kapsamında 3 GB bedava internet hediye edilecek. Bu yazımızda Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, Beşiktaşlı taraftarları için özel bir kampanya hazırladı. Vodafone’ a hattını taşıyan ya da yeni Vodafone hattı alan abonelere özel olarak hazırlanan bu kampanya kapsamında Kara kartallı olan tüm abonelere bedava internet verilecek.

KARA KARTALLARA ÖZEL VODAFONE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyası, Vodafone hattı kullanan Beşiktaş taraftarlarına özel bir kampanyadır. Kampanya kapsamında numara taşıyarak ya da yeni hat abonesi olan tüm Beşiktaşlı Vodafone’ lulara 3 GB bedava internet hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için Vodafone’ lu olan abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. SMS başvurusunun ardından kara kartallı Vodafone abonelerine 3 ay geçerli 3 GB internet hediye edilir.

KARA KARTALLARA ÖZEL VODAFONE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle hattını Vodafone’ a taşıması ya da yeni bir hat alarak Vodafone ‘ lu olması gerekir. En yakın Vodafone cep merkezlerinden gerçekleştirilen işlemlerin ardından Vodafone aboneleri Kara Kartal üyesi olmak zorundadır.

Kara kartal üyesi olmak için Vodafone abonelerinin cem telefonlarının mesaj bölümünden BJK1, BJK3 ya da BJK5 yazarak 1903’e SMS göndermesi gerekir. SMS ile başvurunun ardından abonelere 3 ay geçerli 3 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.

KARA KARTALLARA ÖZEL VODAFONE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyasından sadece yeni Vodafone aboneleri ve hattını Vodafone’ a taşıyanlar yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılan abonelerin öncelikle Kara Kartal üyeliğini gerçekleştirmesi gerekir.
 • Kara kartal üyeliği için gönderilecek SMS tamamen ücretsizdir.
 • Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında abonelere verilecek 3 GB internet hediyesi 3 ay boyunca geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanma hakkı kazanmış olan abonelere her ay 1 GB olmak üzere 3 aylık dönemde toplamda 3 GB bedava internet verilir.
 • Söz konusu internet hakkının kullanımı, aboneye gönderilecek bilgilendirme SMS i sonrasında kullanılabilir.
 • Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyasından kazanılan internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

 • Kampanyadan kazanılmış olan hakların üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
 • Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyasına katılarak Kara Kartal üyesi olan Beşiktaşlılar isterlerse takımlarına bağışta da bulunabilirler.
 • Beşiktaş’a 1 TL bağışta bulunmak isteyenler BJK1 yazıp 1903’e SMS göndermelidir.
 • Beşiktaş’a 3 TL bağışta bulunmak isteyenler BJK2 yazıp 1903’e SMS göndermelidir.
 • Beşiktaş’a 5 TL bağışta bulunmak isteyenler BJK5 yazıp 1903’e SMS göndermelidir.
 • Bağış için gönderilecek SMS ler tamamen ücretsizdir.
 • Mernis doğrulaması yapılmayan aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Vodafone, Kara Kartallara Özel Vodafone 3 GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir