Kapat
Turkcell Kampanyalar 443 0

Masterpass’le Turkcell Pasaj’da 5 GB İnternet Hediye!

Turkcell, alışveriş mağazası olarak hazırlayarak abonelerine sunduğu Turkcell Pasaj üzerinden hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Hazırlanan yeni kampanya kapsamında Turkcell aboneleri Pasaj üzerinden alışverişlerde kredi kartlarına Masterpass’ e kayıt ettiklerinde 5 GB internet kazanacaklar. Bu yazımızda Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, abonelerine her kampanya üzerinden bedava internet kullanım hakkı sunmaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası ise Pasaj üzerinden geldi. Turkcell aboneleri Pasaj uygulaması üzerinden yapacakları alışverişlerde 5 GB internet hediyesi kazanabilecekler.

MASTERPASS’ LE TURKCELL PASAJ’ DA 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Pasaj üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartını Masterpass’ e kayıt ettiren tüm abonelere 5 GB internet hediye edilmektedir.

Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle sahip oldukları kredi kartını Masterpass’ e kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıtın ardından bu kart ile Turkcell Pasaj üzerinden yapacakları tek seferde 500 TL ve üzeri harcama karşılığında 5 GB internet kazanmak mümkün olacaktır.

MASTERPASS’ LE TURKCELL PASAJ’ DA 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından nasıl yararlanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle bireysel Turkcell abonesi olması gerekmektedir.

Bireysel Turkcell aboneleri, Turkcell Pasaj üzerinden yapacakları alışveriş sırasında ödeme alanına geldikleri zaman kredi kartı bilgilerini girdikten sonra alt kısımda yer alan kartı Masterpass sistemine kayıt etme butonuna onay vermesi gerekmektedir.

Onayın ardından kredi kartı Masterpass sistemine kayıt olan Turkcell aboneleri, Pasaj üzerinden yapacakları tek seferde TL ve üzeri harcamalarında GB internet kazanma şansına sahip olacaklardır. Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanacak abonelerin kartlarında Mastercard ya da Maestro logosunun bulunması gerekmektedir.

MASTERPASS’ LE TURKCELL PASAJ’ DA 5 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm bireysel Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında Turkcell abonelerinin Pasaj üzerinden alışveriş yapması gerekmektedir.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanan abonelerin 5 GB internet alabilmesi için öncelikle kullandıkları kartlarını Masterpass sistemine kayıt etmesi gerekmektedir.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanan ve kartını Masterpass sistemine kayıt eden Turkcell abonelerinin Pasaj üzerinden yapacakları alışverişte 5 GB internet hediye edilecektir.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında 5 GB internet kazanmak için tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekmektedir.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılacak olan 5 GB internet bir gün boyunca geçerlidir.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından verilecek olan 5 GB internet, alışverişi takip eden günde abonelerin hatlarına yüklenmektedir.
 • Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyasından gelen 5 GB interneti kullanmak için öncelikle SMS ile bilgilendirilmiş olmak gerekmektedir.
 • Turkcell, Masterpass’ le Turkcell Pasaj’ da 5 GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir