Kapat
Vodafone Kampanyalar 4.852 1

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone, sadece Türkiye’ de değil Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşayan aboneleri için de kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamında hazırlanan yeni kampanya, My Vodafone uygulaması üzerinden oldu. Bu yazımızda My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerine internet hediyesi verdiği kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Sadece Türkiye’ de yaşayan aboneleri ile sınırlı kalmayan Vodafone, yeni kampanyasını KKTC’ de yaşayan Vodafone abonelerine yönelik hazırladı.

MY VODAFONE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm KKTC’ de yaşayan faturalı ve faturasız Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında My Vodafone uygulamasını indiren tüm Vodafone abonelerine 1 GB internet hediye edilmektedir.

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasına katılan aboneler ister faturalı ister faturasız hat kullanıyor olsun, My Vodafone uygulaması üzerinden 1 GB internet hediyesi alma hakkına sahip olacaklardır.

MY VODAFONE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen KKTC Vodafone abonelerinin öncelikle cep telefonlarına My Vodafone uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Uygulamayı cep telefonuna indiren tüm Vodafone abonelerine 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilmektedir.

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında My Vodafone uygulamasını indiren aboneler, uygulama üzerinden kalan kullanım haklarını görüntüleme, faturalarını takip etme, kişiye özel ayrıcalıklardan yararlanma, paket yenilene ya da paket satın alma ve Vodafone kampanyalarını görüntüleme şansına sahip olacaklar.

MY VODAFONE 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm faturalı ve faturasız KKTC Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında 1 GB internet hediyesi kazanmak isteyen aboneler, öncelikle cep telefonlarına MY Vodafone uygulamasını indirmek zorundadır.
 • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından 1 numara ile 1 kere internet hediyesi kazanmak mümkündür.
 • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında hediye edilen 1 GB internet sadece yurt içi ve Türkiye kullanımlarında geçerlidir.
 • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen 1 GB internet sadece bir hafta boyunca kullanılabilir. Bir haftalık sürenin dolmasıyla birlikte 1 GB internet hediyesinin kalan kullanım hakları otomatik olarak silinecektir.
 • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından faydalanan aboneler internet kullanımlarında öncelikle verilen 1 GB interneti kullanırlar.
 • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internetin kullanım hakkı bittiği zaman aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
 • My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında ilk kez My Vodafone uygulamasını indiriyor olmak gerekmektedir. Daha önce uygulamayı indirmiş olan aboneler internet hediyesini kazanamazlar.
 • Vodafone, My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“My Vodafone 1 GB Hediye İnternet Kampanyası!” üzerine 1 yorum

 1. Adbullah dedi ki:

  Selam canlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir