Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 838 0

Nescafe Classic Her Pakette 1 GB Bedava İnternet

Cep telefonu operatörleri zaman zaman markalar ile yaptıkları kampanyalar kapsamında cep telefonu kullanıcılarına bedava internet paketleri vermektedir. Bu kapsamda operatörlerin kampanya hazırladığı ürünlerden birisi de Nescafe oldu. Nescafe Classic sevenler, her pakette bedava internet kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Nescafe Classic Her Pakette 1 GB Bedava İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Nescafe Classic sevenler, hem lezzetli kahve içmenin hem de bedava internet kazanmanın tadına doyacak. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom aboneleri, alacakları Nescafe Classic paketleri üzerinden 1 GB internet kazanma şansına sahip olacaklar.

NESCAFE CLASSİC HER PAKETTE 1 GB BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Nescafe Classic Her Pakette 1 GB Bedava İnternet kazanmak için cep telefonu kullanıcılarının operatör farkı olmaksızın A101 mağazalarından Nescafe Classic 100 gr ürününden almaları gerekiyor. a101 mağazalarından Nescafe Classic 100 gr paketlerinden alan abone, ardından cep relefonuna uygulama yüklemek zorunda.

Cep telefonuna Çek Kazan uygulamasını yükleyen aboneler, aldıkları Nescafe Classic içerisinde bulunan kodu uygulamaya yükledikten sonra operatör ayrımı yapılmaksızın 1 GB internet kazanır. Kampanya kapsamında verilecek olan 1 GB internet, 1 haftalık kullanım süresine sahiptir.

NESCAFE CLASSİC HER PAKETTE 1 GB BEDAVA İNTERNET NASIL YÜKLENİR?

Marketten alınacak 100 gramlık Nescafe Classic paketlerindeki kodu Çek Kazan uygulaması üzerinden gönderen abonelerin başvuruları, kampanya kapsamında değerlendirmeye alınır. Gönderilen kodlar en geç 24 saat içerisinde kontrol edildikten sonra katılımı uygun olan abonelere 1 GB internet hediye edilir.

Hediye 1 GB internet abonenin cep telefonuna 1 hafta içerisinde yüklenir. Yükleme sonrasında abonelere bilgilendirme mesajı ile internetin tanımlandığı haber verilir. Aboneler, Nescafe Classic paketlerinden kazandıkları internetin kalan miktarını öğrenmek için cep telefonlarından *123*23# tuşlamasını yapabilirler.

NESCAFE CLASSİC HER PAKETTE 1 GB BEDAVA İNTERNET DEYATLARI NELERDİR?

Nescafe Classic Her Pakette 1 GB Bedava İnternet detayları şu şekilde sıralanır;

 • Nescafe Classic Her Pakette 1 GB Bedava İnternet kampanyası, tüm operatörler için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında A101 marketlerinden alınacak Nescafe Classic 100 gram paketlerindeki şifreyi göndermek gerekir.
 • Aboneler, cep telefonlarına yükleyecekleri Çek Kazan uygulaması ile paketteki kodu göndererek internet kazanacaktır.
 • Nescafe Classic Her Pakette 1 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında abonelere 1 GB internet hediye edilir.
 • Kampanyaya dahil olarak bedava internet alabilmek için abonelerin Nescafe Classic paketini sadece A101 marketlerinden almış olması zorunludur.

 • Abonelerin yanlış ya da eksik bilgi ya da belge ibraz etmesi durumunda başvurusu geçersiz sayılır.
 • Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom abonelerinin kampanya boyunca en fazla 3 kere kampanyadan yararlanma hakkı bulunur.
 • Kampanya süresince aboneler toplamda 3 GB internet sahibi olacaktır.
 • Nescafe Classic Her Pakette 1 GB Bedava İnternet kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internet operatörler arasında devredilemez.
 • Çek kazan uygulaması üzerinden gönderilen şifreler 24 saat içerisinde değerlendirmeye alınır. Değerlendirme sonrasında hediye hakkı kazanan abonelere bir hafta içerisinde 1 GB internet hakkı yüklenecektir.
 • Kampanyadan yararlanan abonelerin hat değişikliği, numara taşıma ya da hat iptali işlemlerinde kazandıkları haklar silinecektir.
 • Nescafe Classic Her Pakette 1 GB Bedava İnternet kampanyasından sadece18 yaş üstü aboneler yararlanabilir.
 • Kampanyadan verilen 1 GB internet 1 hafta geçerlidir.
 • Kampanyanın süresi dolduktan sonra aboneler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir