Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 4.968 0

Öğrencilere Ara Tatilde Bedava Hediye İnternet Turkcell Vodafone ve Türk Telekom

Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim ile ilgili yeni düzenlemesi kapsamında milyonlarca öğrenci ilk ara tatiline girdi. Bugün başlayan ara tatil kapsamında gözler GSM operatörlerine çevrildi. Bir hafta tatil yapacak öğrencilere operatörlerden hediye gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Bu yazımızda Öğrencilere Ara Tatilde Bedava Hediye İnternet Turkcell Vodafone ve Türk Telekom hakkında bilgi vereceğiz.

Milli Eğitim Bakanlığı, bu yıl eğitim ile ilgili oldukça dikkat çekici bazı değişikliklere imza attı. Bunlardan en ilgi çekici olan ise dönem aralarına eklenen ara tatiller oldu. Bakanlık, yaz tatilinin başından ve sonundan kestiği bir haftayı dönem aralarında Kasım ve Nisan aylarına ekledi. Bu kapsamda milyonlarca öğrenci bugün ilk ara tatiline başladı.

ÖĞRENCİLERE ARA TATİLDE BEDAVA HEDİYE İNTERNET TURKCELL VODAFONE VE TÜRK TELEKOM VAR MI?

Öğrencilerin ara tatile başlaması, gözleri GSM operatörlerine çevirdi. Hemen her önemli zamanda abonelerine bedava internet paketleri dağıtan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’dan ara tatil için de bir hediye internet kampanyası gelip gelmeyeceği merak edildi.

Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörleri olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’ dan öğrencileri oldukça sevindirecek kampanya haberleri art arda gelmeye başladı. Ara tatile giren öğrenciler, kullandıkları hat üzerinden tatil hediyesi olarak bedava internet kazanabilecekler.

TURKCELL VODAFONE TURK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom öğrencilerin tatilde daha çok eğlenmesi ve internete bolca doyması amacı ile bedava internet kampanyası hazırladıklarını açıkladı. Milyonlarca öğrenci ara tatil hediyesi olarak bağlı oldukları operatörün verdiği bedava internet hediyesini alma hakkına sahip olacak.

ÖĞRENCİLERE ARA TATİLDE BEDAVA HEDİYE İNTERNET TURKCELL VODAFONE VE TÜRK TELEKOM

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ara tatil bedava internet kampanyaları şu şekildedir;

TÜRK TELEKOM ARA TATİL SMS İLE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom, ara tatil için öğrencilere yönelik bedava internet kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında öğrencilere istedikleri kişiden bedava internet talep etme hakkı sunuldu. Türk Telekom bedava internet istemek için yapılacak işlem şu şekilde;

  • Bedava internet istemek için: ISTE – cep telefonu numarası – 1 GB yazıp 9433’e gönderilir.
  • Bedava internet hediye etmek için: HEDIYE – cep telefonu numarası – gönderilecek GB yazılıp 9433’e SMs gönderilir.

TÜRK TELEKOM ARA TATİL 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom tarafından ara tatil için hazırlanan diğer bir kampanya ise Selfy üyeleri için oldu. Türk Telekom Selfy abonesi olan öğrenciler, 5 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacak. Bunun yanı sıra Türk Telekom Sil Süpür kampanyası kapsamında 10 gün boyunca 2 kere Sil Süpür oyunu oynayarak milyonlarca bedava internet kazanma şansı da 26 yaş altı öğrencilere ara tatil hediyesi olarak sunulacak.

VODAFONE ARA TATİL İÇİN ÖĞRENCİLERE BEDAVA İNTERNETLİ 3 TARİFE NEDİR?

Vodafone, ara tatil kapsamında öğrenciler için bedava internetli 3 farklı tarife hazırladı. 26 yaş aldı abonelere yönelik olan bu kampanyalar kapsamında hazırlanan hediyeler şu şekilde;

  • Vodafone 10 GB internet alana 5 GB internet hediye kampanyası
  • Vodafone Çark sistemine üye olup bedava internet kazanma kampanyası
  • Vodafone Çark çevirip bedava internet kazanma kampanyası

TURKCELL ARA TATİL 15 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell, öğrenci olan abonelerine özel ara tatil kampanyası hazırladı. Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında verilecek hediyeler şu şekilde;

  • Turkcell yeni abone olan öğrencilere 8 GB internet hediye kampanyası
  • Turkcell hat hediyesi 5 GB kampanyası (5 GB yazıp 2020’ye SMS gönderilir)
  • Turkcell bedava internet kampanyasına ek 2 GB bedava internet

TURKCELL ARA TATİL BIP BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI

Turkcell’ den ara tatil hediyesi olarak bir kampanya daha geldi. Turkcell BIP uygulamasını cep telefonuna indirerek kullanan öğrenciler, bedava internet kazanma şansına sahip olacak. Turkcell, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği BIP tatil hediye kampanyasını her sene öğrenciler için tatil dönemlerinde tekrarlıyor. Öğrenciler, ara tatil boyunca Turkcell BİP uygulaması üzerinden kanalları takip ederek de bedava internet kazanma şansına sahip olacaklar. Turkcell BİP uygulamasına giriş yapan öğrencilere hoş geldin hediyesi olarak 1 GB bedava internet hediye ediliyor.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir