Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 8.492 2

Operatörlerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Cep telefonu operatörleri, özellikle belirli günlerde abonelerine mutlaka hediyeler veriyor. Hazırladıkları kampanyalar üzerinden ücretsiz internet kullanım hakkı veren operatörler, abonelerini oldukça heyecanlandırıyor. Bu günlerden birisi de 1 Mayıs İşçi Bayramı. Bu yazımızda Operatörlerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, özellikle belirli günlerde abonelerine bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda 1 Mayıs İşçi Bayramı için de operatörlerden kampanya haberleri gelmeye başladı. 1 Mayıs tarihine az bir zaman kala gözler operatörlerden gelecek kampanya haberine çevrildi.

OPERATÖRLERDEN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Operatörlerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Bedava İnternet Kampanyası, işçi bayramına özel olarak tüm operatörler tarafından hazırlanan bir hediye kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, abonelerine internet hediyesi verirler.

Bu sene de 1 Mayıs İşçi Bayramına sayılı günler kala operatörlerden bayram hediyesi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Her operatör kendi abonesine özel hazırladığı 1 Mayıs İşçi Bayramı kampanyasını açıklıyor.

TÜRK TELEKOM 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 1 Mayıs İşçi Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında hediye veren operatörlerden birisidir. Her sene düzenli olarak kampanya hazırlayan Türk Telekom, bu seneki hediyesini de açıkladı.

Türk Telekom, 1 Mayıs İşçi Bayramına özel olarak abonelerine 10 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Türk Telekom 10 GB internet hediyesini almak için abonelerin Online İşlemler uygulamasına giriş yapması yeterli olacaktır. Uygulamaya giriş yapan abonelerin hatlarına otomatik olarak 10 GB internet tanımlanır.

TURKCELL 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell 1 Mayıs İşçi Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında hediye veren operatörlerden birisidir. Her sene düzenli olarak 1 Mayıs için kampanya hazırlayan Turkcell, bu sene için de hazırladığı kampanyayı açıkladı.

Turkcell, 1 Mayıs İşçi Bayramına özel olarak abonelerine 10 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Turkcell 10 GB internet hediyesini almak için abonelerin Dijital Operatör uygulamasına girmesi gerekecek. Uygulama üzerinden kolaylıkla 10 GB internet hediyesi alınabilir. Turkcell 1 Mayıs için verdiği 10 GB internet hatta tanımlandığında abonelerini SMS ile bilgilendirecektir.

VODAFONE 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 1 Mayıs İşçi Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında hediye veren operatörlerden birisidir. Her sene düzenli olarak 1 Mayıs için kampanya hazırlayan Vodafone, bu sene için de hazırladığı kampanyayı açıkladı.

Vodafone, 1 Mayıs İşçi Bayramına özel olarak abonelerine 10 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Vodafone 10 GB internet hediyesini almak için abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasına girmesi gerekecek. Uygulama üzerinden kolaylıkla 10 GB internet hediyesi alınabilir. Vodafone 1 Mayıs için verdiği 10 GB internet hatta tanımlandığında abonelerini SMS ile bilgilendirecektir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Operatörlerden 1 Mayıs İşçi Bayramı Bedava İnternet Kampanyası” üzerine 2 yorum

  1. Ayşe dedi ki:

    İnternet istiyorum

  2. Azat dedi ki:

    Dijital operatör uygulamasına girince nereden internet alınır arama kısmına ne yazmamız gerek çıkar bu kampanya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir