Kapat
Turkcell Kampanyalar 3.320 1

Operatörlerden Korona Virüs Seferberliği! 5 GB Bedava İnternet

Corona virüs ile mücadele kapsamında cep telefonu operatörlerinden kampanyalar gelmeye devam ediyor. İnsanların evlerinden çıkamadığı virüs salgını döneminde evde kalmayı desteklemek adına operatörler ortak bir kampanya hazırladı. Bu yazımızda Operatörlerden Korona Virüs Seferberliği! 5 GB Bedava İnternet kampanyası hakkında detayları anlatacağız.

Corona virüs ülkemizde ne yazık ki artarak etkili olmaya devam ediyor. Virüsten korunmak için insanların evlerinden mümkün olduğunca çıkmaması gerekiyor. Bunu desteklemek adına cep telefonu operatörlerinden de önemli bir kampanya kararı geldi.

OPERATÖRLERDEN KORONA VİRÜS SEFERBERLİĞİ! 5 GB BEDAVA İNTERNET

Corona virüs nedeniyle abonelerini evde tutmak isteyen operatörler, ortak bir kampanyaya imza attı. Bu kapsamda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, ortak bir kararla abonelerini evde kalmaya teşvik etmek adına 5 GB internet vereceklerini açıkladı.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri, Corona virüs seferberliği kapsamında abonelerine hediye vermeye devam ediyor. Bununla birlikte özellikle virüsle mücadelede en önemli görevi üstlenmiş olan sağlık çalışanlarına da oldukça dikkat çekici hediyeler hazırlandı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KORONA VİRÜS SEFERBERLİĞİNDEN 5 GB İNTERNET

Cep telefonu operatörleri, sağlık çalışanlarına yönelik bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında sağlık çalışanlarına 5 GB internet ve 500 dakika hediye edilecek. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sağlık çalışanları için 5 GB internet verecek. Bununla birlikte aileleri ile daha rahat iletişim kurabilmeleri adına 500 dakika ek konuşma hakkı da sunulacak.

Sağlık çalışanları Corona virüs salgını nedeniyle evlerine artık gidemiyorlar. Ailelerine olası bir mikrop bulaştırma durumundan kaçınmak için sağlık çalışanları evlerinden uzakta kendileri için hazırlanmış otel ve misafirhanelerde konaklamak zorunda. Bu dönemde sağlık çalışanlarının aileleri ve birbirleri ile daha rahat iletişime geçebilmeleri için operatörler de kolları sıvadı.

OPERATÖRLERDEN KORONA VİRÜS SEFERBERLİĞİ! 5 GB BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom sağlık çalışanlarına 5 GB internet kampanyası kapsamında sağlık çalışanları 5 GB internet ve 500 dakika hediye edecek. Operatörlerden Korona Virüs Seferberliği! 5 GB Bedava İnternet nasıl alınır sorusuna farklı şekillerde cevap vermek mümkün.

Sağlık çalışanları bağlı oldukları operatörün verdiği internet ve konuşma paketlerini kazanma şansına sahip olacak. Operatörler, sağlık çalışanlarına verecekleri hediyeler için farklı yöntemler kullanıyorlar. Bazı operatör otomatik olarak tüm sağlık çalışanı abonelerine kazandığı hakları yüklerken bazı operatörler ise sağlık çalışanı olan abonelerinden T.C. kimlik numarası ile SMS başvurusunda bulunmasını talep ediyor. Kimlik numarasından abonenin sağlık çalışanı olup olmadığı teyit edildikten sonra gerekli işlemler yapılıyor.

OPERATÖRLERDEN KORONA VİRÜS SEFERBERLİĞİ! 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Operatörlerden Korona Virüs Seferberliği! 5 GB Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Operatörlerden Korona Virüs Seferberliği! 5 GB Bedava İnternet kampanyasına tüm cep telefonu operatörleri dahildir.
  • Kampanyadan yararlanma hakkı sağlık çalışanlarına sunulmuştur.
  • Sağlık çalışanları, kullandıkları operatörden 5 GB internet ve 500 dakika konuşma hakkı kazanırlar.
  • Kampanyadan kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için operatörlerin belirlediği katılım yöntemi uygulanmalıdır.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Operatörlerden Korona Virüs Seferberliği! 5 GB Bedava İnternet” üzerine 1 yorum

  1. Yadigar dedi ki:

    Günaydın iyiki varsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir