Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 2.230 0

Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet

Corona virüs ile mücadele kapsamında en büyük fedakârlığı veren sağlık çalışanlarına operatörlerden destek geldi. Operatörlerden sağlık çalışanı abonelerine 100 GB internet vereceğini açıkladı. Bu yazımızda Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Ülkemizde yaşanan Corona virüs salgını ile mücadele kapsamında hemen herkes üzerine düşen görevi yapıyor. Bu kapsamda en büyük iş elbette sağlık çalışanlarına düşüyor. Virüslü hastalar ile birebir iletişim halinde olmak zorunda olan sağlık çalışanları bu dönemde ailelerinden de uzak durmak zorunda kalıyor.

OPERATÖRLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA 100 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet kampanyası, ailesinden uzakta virüs ile mücadele eden sağlık çalışanlarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sağlık çalışanlarına toplamda 100 GB internet hediye edilecektir.

Sağlık çal

OPERATÖRLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA 100 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?
ışanlarının bu zorlu dönemde internet kullanımlarında sınırlama getirilmemesi adına alınan bu karar kapsamında tüm sağlık çalışanların birbirleri ve sevdikleri ile rahat iletişim kurmaları adına 100 GB internet hediye edilecek.

OPERATÖRLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA 100 GB BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet kampanyası oldukça heyecan verse de düşünülenin aksine Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi operatörlerden değil TÜRKSAT’ tan geldi. TÜRKSAT, sağlık çalışanlarına evde kullanacakları internet için 100 GB hediye vereceğini açıkladı.

Sağlık çalışanlarına 100 GB internet kampanyasından yararlanmak için TÜRKSAT abonelerinin hizmet numarası, müşteri numarası ya da T.C. kimlik numarası ile kampanyaya başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuruda bulunan sağlık çalışanlarına evde kullanabilecekleri 100 GB internet hediye edilir. Gerekli olan bilgilerden herhangi birisini TÜRKSAT yetkililerine vererek sağlık çalışanı olduğunu ifade eden tüm sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak 100 GB internet tanımlanacaktır.

OPERATÖRLERDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA 100 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet kampanyası, sağlık çalışanlarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında tüm sağlık çalışanlarına evde kullanabilecekleri 100 GB internet hediye edilir.
  • 100 GB internet hediyesini TÜRKSAT abonelerinin kullanım hakkı bulunmaktadır.
  • Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet kampanyasından hediye internet almak için öncelikle TÜRKSAT abonelerinin müşteri numarası, hizmet numarası ya da T.C. kimlik numarası ile talepte bulunması gerekir.

  • Başvuru sonrasında sağlık çalışanlarının aboneliğine 100 GB internet otomatik olarak tanımlanır.
  • Sağlık çalışanlarına hediye internet kampanyası kapsamında henüz Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’ dan bir kampanya haberi bulunmamaktadır.
  • Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet sadece ev interneti kullanımlarında geçerlidir.
  • Operatörlerden Sağlık Çalışanlarına 100 GB Bedava İnternet kampanyası abonelere aylık olarak sunulmaktadır.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir