Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 221 0

Operatörlerden Uzaktan Eğitim İçin Ücretsiz İnternet Müjdesi

Milyonlarca öğrencinin uzaktan eğitim yapmak zorunda olduğu şu günlerde GSM operatörlerinden yüzleri güldürecek bir destek haberi geldi. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, öğrencilere uzaktan eğitim için kullanabilecekleri ücretsiz internet vereceğini açıkladı. Bu yazımızda Operatörlerden Uzaktan Eğitim İçin Ücretsiz İnternet Müjdesi başlığının detaylarını anlatacağız.

Corona virüs salgını nedeniyle milyonlarca öğrenci bir kez daha uzaktan eğitim yapmak zorunda kaldı. Uzaktan eğitim için internet ihtiyacı bulunan öğrenci ve öğretmenlerin bu ihtiyaçlarına cevap Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’ dan geldi.

OPERATÖRLERDEN UZAKTAN EĞİTİM İÇİN ÜCRETSİZ İNTERNET MÜJDESİ

Geçtiğimiz eğitim döneminde tüm cep telefonu operatörlerinden uzaktan eğitimde kullanılabilmesi adına ücretsiz internet fırsatı sunulmuştu. Milyonlarca öğrenci bu internet hediyesi sayesinde canlı derslerine sorunsuz girmeyi başarmıştı.

Yeni eğitim öğretim yılında uzaktan eğitime devam edilmeye karar verilmesinin ardından Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone yeniden harekete geçti. Üç operatör, abonelerinin uzaktan eğitimde kullanabilmeleri için yine ücretsiz internet vereceğini açıkladı.

OPERATÖRLERDEN UZAKTAN EĞİTİM İÇİN NE KADAR ÜCRETSİZ İNTERNET VERECEK

Uzaktan eğitime destek vermek için yine bir araya gelen Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, abonelerine yine bedava internet vereceklerini açıkladılar. Cep telefonu operatörlerinden verilecek olan ücretsiz internet, abonelerin EBA üzerinden kullanıma başlamaları ile devreye girecek. Böylece uzaktan eğitimde internet sıkıntısı yaşayan abonelerin sorunsuz şekilde derslerini dinlemesi sağlanacak.

Operatörlerden Uzaktan Eğitim İçin ne kadar Ücretsiz İnternet verecek sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, geçtiğimiz eğitim döneminde tüm abonelerinin uzaktan eğitim için kullanabilecekleri 6 GB internet hediye etmişti. Bu sene ne kadar ücretsiz internet hediye verileceği ise büyük merak konusu oldu.

TURKCELL UZAKTAN EĞİTİM İÇİN NE KADAR ÜCRETSİZ İNTERNET VERECEK?

Turkcell uzaktan eğitim için ne kadar ücretsiz internet verecek sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell, yaptığı açıklamada uzaktan eğitim gören tüm abonelerine 6 GB internet hediye edeceğini açıkladı.

Turkcell aboneleri, 6 GB internet hediyesini almak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmayacak. Operatör tüm abonelerine 6 GB interneti otomatik olarak tanımlayacak. Abonelerin EBA üzerinden tüm kullanımlarında hediye edilen 6 GB internet devreye girecek.

 

TÜRK TELEKOM UZAKTAN EĞİTİM İÇİN NE KADAR ÜCRETSİZ İNTERNET VERECEK?

Türk Telekom uzaktan eğitim için ne kadar ücretsiz internet verecek sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Türk Telekom, yaptığı açıklamada uzaktan eğitim gören tüm abonelerine 6 GB internet hediye edeceğini açıkladı.

Türk Telekom aboneleri, 6 GB internet hediyesini almak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmayacak. Operatör tüm abonelerine 6 GB interneti otomatik olarak tanımlayacak. Abonelerin EBA üzerinden tüm kullanımlarında hediye edilen 6 GB internet devreye girecek.

VODAFONE UZAKTAN EĞİTİM İÇİN NE KADAR ÜCRETSİZ İNTERNET VERECEK?

Vodafone uzaktan eğitim için ne kadar ücretsiz internet verecek sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone, yaptığı açıklamada uzaktan eğitim gören tüm abonelerine 6 GB internet hediye edeceğini açıkladı.

Vodafone aboneleri, 6 GB internet hediyesini almak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmayacak. Operatör tüm abonelerine 6 GB interneti otomatik olarak tanımlayacak. Abonelerin EBA üzerinden tüm kullanımlarında hediye edilen 6 GB internet devreye girecek.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir