Kapat
Turkcell Kampanyalar 927 0

Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye

Turkcell aboneleri, paket ve TL yüklemelerinde haftalık 1 GB internet kazanma şansına sahip oluyorlar. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin PayCell kart üzerinden tek seferde 50 TL ve üzeri yükleme yapması yeterli olacak. Bu yazımızda Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell PayCell kart kullanan aboneleri için oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyası kapsamında hattına TL yüklemesi yapan ya da paket alan tüm Turkcell abonelerine bedava internet verilecek.

PAKET VEYA TL YÜKLEMENE HAFTALIK 1 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyası, Turkcell PayCell kullanan abonelere yönelik hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında PayCell kart üzerinden 50 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapan ya da bu tutarın üzerindeki bir paketi satın alan abonelere 1 GB internet hediye edilir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri, öncelikle PayCell uygulamasını indirmek zorundadır. PayCell kart oluşturan aboneler, bu kart ile yapacakları tüm yükleme işlemleri karşılığında bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır.

PAKET VEYA TL YÜKLEMENE HAFTALIK 1 GB HEDİYE NASIL ALINIR?

Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir. Henüz PayCell kart sahibi olmayan aboneler, öncelikle PayCell uygulamasını indirdikten sonra üyelik işlemlerini tamamlamalıdır. Üyelik işleminin tamamlanmasının ardından PayCell kartı aktive etmek gerekir.

Kartın kullanıma açılmasının ardından PayCell üzerinden yapılacak 50 TL ve üzeri TL yüklemelerine ya da paket yüklemelerine 1 hafta kullanılabilecek 1 GB internet hediyesi yüklenecektir.

PAKET VEYA TL YÜKLEMENE HAFTALIK 1 GB HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyası Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır.
 • PayCell kart kullanımı ile kazanılacak hediye için abonelerin öncelikle bir PayCell kart sahibi olması gerekir.
 • Uygulama üzerinden kartın aktive edilmesinin ardından PayCell kart kullanarak 50 TL ve üzerinde TL ya da paket yüklemesi yapmak gerekir.
 • Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet 1 hafta boyunca kullanılabilir.
 • PayCell ile yapılan yükleme işleminin ardından abonelere hediye edilecek olan 1 GB internet otomatik olarak hatta tanımlanır.
 • Paketin tanımlanmasının ardından abonelere SMS ile bilgi verilmektedir.
 • Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında hediye edilecek 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyasından her abonenin ayda 1 kere kullanım hakkı bulunmaktadır.
 • Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyası 5 bin kullanım hakkı ile sınırlandırılmıştır.
 • Turkcell, Paket veya TL Yüklemene Haftalık 1 GB Hediye kampanyası hakkında her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir