Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.569 0

PayCell’le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye

Turkcell abonelerine PayCell üzerinden hediye internet vermeye devam ediyor. Turkcell Mobil Ödeme ile yapılacak tüm Spotify harcamaları için Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, birçok farklı alanda abonelerine internet hediye etmeye devam ediyor. turkcell abonelerinin en çok kullandığı müzik dinleme uygulaması olan Spotify üzerinden de hediye internet veren bir kampanya hazırlandı.

PAYCELL’ LE EVDENYAP SPOTİFY HARCAMANIZA HAFTALIK 1 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye kampanyası, tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için Spotify üzerinden harcama yapmak gerekir. Bu harcamanın Turkcell Mobil Ödeme ile yapılıyor olması gerekmektedir.

Turkcell aboneleri, Spotify harcamaları için mobil ödeme şeklini tercih etmeleri karşılığında 1 GB internet kazanma şansına sahip olurlar. Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekir.

PAYCELL’ LE EVDENYAP SPOTİFY HARCAMANIZA HAFTALIK 1 GB HEDİYESİ NASIL ALINIR?

PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediyesi nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri, kampanyadan yararlanmak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır. Kampanyaya katılmak isteyen Turkcell abonelerinin cep telefonlarından SPOTIFY yazıp 5955’e SMS göndermesi gerekir.

SMS ile başvurunun ardından Turkcell abonelerinin Turkcell Mobil Ödeme seçeneği ile yapacakları tüm Spotify harcaması için 1 GB internet hediye edilecektir.

PAYCELL’ LE EVDENYAP SPOTİFY HARCAMANIZA HAFTALIK 1 GB HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye kampanyası tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
  • SMS ile başvuruda bulunan Turkcell abonelerine, Turkcell mobil özeme üzerinden yapacakları tüm Spotify harcamaları için 1 GB internet hediye edilecektir.
  • Her Turkcell abonesinin kampanyadan 1 kere yararlanma hakkı bulunmaktadır.
  • PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye kampanyasına katılmak için atılan SMS tamamen ücretsizdir.

  • PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin bitmesinin ardından aboneler var olan haklarını kullanmaya başlarlar.
  • PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internet ödülünün nakit karşılığı talep edilemez.
  • Turkcell, PayCell’ le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir