Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 358 0

Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet (Boş Yok)

Pepsi, cep telefonu operatörleri ile yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri alacakları 2,5 litrelik pepsi ürünlerinden 2 GB internet kazanacak. Bu yazımızda Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet (Boş Yok) başlığının detaylarını anlatacağız.

Pepsi, belirli aralıklarla cep telefonu operatörleri ile kampanya hazırlamaya devam ediyor. Müşterilerinin hem ürünlerinden satın almasını hem de internetsiz kalmamasını isteyen pepsi, bu amaçla Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile yeni bir kampanya hazırladı.

PEPSİ 2,5 LİTRE KOLA ALANA 2 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası, tüm GSM operatörleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında pepsinin 2,5 litrelik ürünlerinden birisini satın alan tüm cep telefonu kullanıcılarına 2 GB internet hediye edilecektir.

Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin “Boş Yok” etiketli pepsi ürünlerinden birisini alması gerekir. Kampanyaya katılan aboneler, 2 GB internet hediyesinin yanı sıra 5 TL’ ye kadar Fruko para ve 101 Plus oyununda geçerli 25 bin çip kazanma şansına da sahip olacaktır.

PEPSİ 2,5 LİTRE KOLA ALANA 2 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin boş yok etiketli 2,5 litrelik bir pepsi ürünü satın alması gerekir. Kampanya kapsamında 2,5 litrelik pepsi alan aboneler, Kazandırio uygulamasını cep telefonlarına indirmelidir.

Kazandırio uygulamasını açarak aldıkları 2,5 litrelik pepsi ürününün kapağında bulunan şifreyi uygulamaya okutarak 2 GB interneti almak mümkün olacaktır. Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece bir gün kullanılacaktır.

PEPSİ 2,5 LİTRE KOLA ALANA 2 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için abonelerin üzerinde boş yok etiketi bulunan 2i5 litrelik Pepsi ürünlerinden birisini alması gerekir.
  • 2,5 litrelik pepsi alan aboneler, aldıkları ürünün kapağında yer alan şifreti Kazandırio uygulamasına okutarak 2 GB internet kazanacaktır.
  • Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından verilen 2 GB internet sadece bir gün kullanılabilir.
  • Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasına katılan aboneler, şifreyi okuttuktan sonra gelecek SMS ardından 2 GB internet kullanım hakkına başlayabilirler.
  • Pepsi, Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir