Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 1.603 0

Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet

Türk Telekom Prime Plus müşterilerinin yaşayacakları sorunlara çözümle birlikte yaşadıkları sorun kapsamında internet hediyesi de sunuyor. Türk Telekom Prime Plus müşterileri, nakil ve arıza kayıtlarında kullanabilecekleri 5 GB internet kazanma şansına sahip olurlar. Bu yazımızda Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom müşterilerini her fırsatta hediye yağmuruna tutmaya devam ediyor. Türk Telekom’ dan son gelen hediye, Prime Plus kullanıcılarına yönelik oldu. Operatör, Prime Plus kullanan abonelerinin yaşayacağı arıza ve nakil durumlarında internet hediye edecek.

PRİME PLUS ARIZA VE NAKİLDE HEDİYE MOBİL 5 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet kampanyası, Prime Plus müşterilerinin nakil ya da arıza yaşamaları durumunda internetsiz kalmamaları için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime Plus aboneleri 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5 GB internet sahibi olurlar.

Türk Telekom Prime Plus aboneleri, arıza ve nakil gibi işlemlerinde nakil işlemi gerçekleşene ya da arıza durumu giderilene kadar geçen dönemde internetsiz kalmazlar. Türk Telekom, bu süreçte abonelerinin mağdur olmaması adına 5 GB internet hediye etmektedir.

PRİME PLUS ARIZA VE NAKİLDE HEDİYE MOBİL 5 GB İNTERNET NASIL ALINIR?

Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet almak için Türk Telekom abonelerinin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Türk Telekom aboneleri arıza kaydı oluşturduktan sonra cep telefonlarına gönderilecek olan Prime Plus GB şifresini 5555’e SMS olarak göndermek zorundadır.

Aynı şekilde nakil işlemi gerçekleştiren abonelerin nakil kaydı oluşturduktan sonra dördüncü gün telefonlarına gelecek olan Prime Plus GB şifresini 5555’e SMS olarak göndererek 5 GB internet kazanma şansına sahip olacaktır.

PRİME PLUS ARIZA VE NAKİLDE HEDİYE MOBİL 5 GB İNTERNET DETAYLARI NELERDİR?

Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet detayları şu şekilde sıralanır;

  • Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet kampanyası, Türk Telekom Prime Plus evde internet hat sahipleri ve Türk Telekom mobil internet hat sahipleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında verilecek olan 5 GB internet, 1 hafta süre ile kullanılabilir.
  • Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet kampanyasının 1 haftalık süresinin dolmasıyla birlikte aboneye verilen 5 GB internet hakkı otomatik olarak sonlandırılır.
  • Prime Plus SMS şifrelerinden sadece cepte internet müşterileri için geçerlidir.
  • Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet kampanyasına katılım belirlenen kontenjanla sınırlıdır.

  • Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet kampanyası kapsamında abonelere hediye edilen 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • 5 GB internet hediyesinin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Kampanyada hesap oluşturan tüm Türk Telekom aboneleri, belirlenmiş koşulları kabul etmiş sayılır.
  • Türk Telekom, Prime Plus Arıza ve Nakilde Hediye Mobil 5 GB İnternet kampanyası ile ilgili her türlü durdurma, kampanyayı değiştirme ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir