Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 799 0

Selfy’den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye

Türk Telekom, her yıl olduğu gibi bu yıl da 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ na özel internet hediye kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında tüm gençlere 1919 MB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom her sene gençlerin bayramına özel bedava internet kampanyası düzenliyor. 19 Mayıs gününe özel hazırlanan kampanya kapsamında genç abonelere bedava internet paketleri veriliyor. Bu sene de 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na sayılı günler kala yeni bir bedava internet kampanyası hazırlandı.

SELFY’DEN GENÇLERE 1919 MB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye kampanyası, Türk Telekom tarafından her sene gençlere yönelik olarak sunulan internet hediye kampanyasıdır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Selfy abonesi olan gençlere yönelik olarak internet hediyesi verilmektedir.

Her sene olduğu gibi bu sene de Türk Telekom Selfy abonesi gençlere yönelik bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında tüm Türk Telekom abonelerine 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ na özel olarak 1919 MB internet verilecek.

SELFY’DEN GENÇLERE 1919 MB İNTERNET HEDİYESİ NASIL ALINIR?

Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediyesini almak için Türk Telekom abonelerinin Mobil Online İşlemler uygulamasına girmesi gerekir. Uygulamaya giriş yapan aboneler, “Sil Süpür” oyunu üzerinden bedava internet alma hakkına sahip olacaktır.

Sil Süpür kullanan genç Türk Telekom abonelerinin hatlarına kısa süre içerisinde 1919 MB internet tanımlanacaktır. Selfy ’den Gençlere 1919 MB İnternet Hediyesini 2 gün boyunca kullanmak mümkündür.

SELFY’DEN GENÇLERE 1919 MB İNTERNET HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye kampanyası tüm Türk Telekom genç abonelerine yönelik hazırlanmıştır.
  • Kampanya kapsamında genç abonelerin 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ nı kutlamak adına 1919 MB internet hediye edilecektir.
  • Kampanyadan genç Türk Telekom abonelerine sunulan 1919 MB internet sadece 2 gün lük kullanıma sahiptir.
  • Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediyesinin bitmesi ya da 2 günün dolmasının ardından aboneler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.
  • Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye kampanyası, 19 Mayıs’ın 100. Yılı şerefine hazırlanmıştır.
  • Kampanyadan yararlanmak ve hediye internet almak isteyen abonelerin Online İşlemler Uygulamasından Sil Süpür oyununu oynaması gerekir.
  • Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye kampanyası kapsamında verilecek olan 1919 MB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan verilen 1919 MB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Türk Telekom, Selfy’ den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir