Kapat
Turkcell Kampanyalar 3.776 0

Senyapdiye Arkadaşını Davet Et Bedava 6GB İnternet Kazan

Turkcell’ in abonelerine sunduğu kampanyalardan birisi de senyapdiye kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında arkadaşını Turkcell abonesi olmaya davet eden Turkcell’ lilere 6 GB bedava internet hediye edilir. Bu yazımızda Senyapdiye Arkadaşını Davet Et Bedava 6GB İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerine hemen her hafta yeni bir kampanya sunmaktadır. Özellikle bedava internet hediyeleri ile dikkat çeken bu kampanyalar, kısa sürede aboneler tarafından yoğun ilgi görür. Turkcell tarafından son hazırlanan kampanyalardan birisi de senyapdiye kampanyasıdır.

TURKCELL SENYAPDİYE ARKADAŞINI DAVET ET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Senyapdiye kampanyası kapsamında Turkcell abonelerine sürekli olarak görevler verilmektedir. Bu görevleri yerine getiren Turkcell aboneleri, milyonlarca bedava internet kazanma şansına sahip olmaktadır. Senyapdiye kampanyası kapsamında verilen görevlerden birisi de arkadaşını davet et görevidir.

TURKCELL SENYAPDİYE KAMPANYASINA NASIL ÜYE OLUNUR?

Turkcell’ in popüler kampanyası olan Senyapdiye kampanyasını kullanmak için öncelikle üye olmak gerekir. Turkcell Senyapdiye kampanyası üyeliği şu şekilde yapılır;

 • Birinci Adım

Google Play Store ya da APP Store girilir.

 • İkinci Adım

Uygulama mağazasından BİP uygulaması bulunur ve indirilir.

 • Üçüncü Adım

BİP uygulaması açıldıktan sonra içerisinde yer alan “#Senyapdiye” kanalına üye olunur.

 • Dördüncü Adım

Üyeliğin ardından kanal üzerinden verilen görevler yerine getirilerek bedava internet paketi kazanılmaya başlanır.

Senyapdiye kanalı üzerinden her hafta yeni bir görev verilmektedir. Turkcell aboneleri, bu görevleri yerine getirerek birçok hediye kazanma şansına sahip olur. Turkcell Senyapdiye üzerinden en fazla kazanılan hediye bedava internet paketidir.

TURKCELL SENYAPDİYE ARKADAŞINI DAVET ET KAMPANYASI NASIL YAPILIR?

Tukcell Senyapdiye kanalına üye olanlara verilen görevlerden birisi de “Arkadaşını Davet Et” görevidir. Bu görev kapsamında Turkcell aboneleri arkadaşlarını Turkcell abonesi olmaya davet ederek 6 GB internet kazanma şansına sahip olur.

Turkcell Senyapdiye Arkadaşını davet et kampanyası nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Birinci Adım

Turkcell abonesi BİP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalına girer.

 • İkinci Adım

Kanala girdikten sonra davet mesajını abone kendi hattına gönderir.

 • Üçüncü Adım

Gelen mesaj, Turkcell abonesi olmak için davet edilecek olan arkadaşlara gönderilir.

 • Dördüncü Adım

Turkcell’ e davet mesajını alan arkadaşlar, mesajda yer alan linke tıklayarak Turkcell abonesi olmak için gerekli adımları atar.

 • Beşinci Adım

Arkadaşın link üzerinden Turkcell abonesi olması ile birlikte davet gönderen Turkcell abonesine hediye 6 GB internet verilir.

 • Altıncı adım

Turkcell Senyapdiye arkadaşını davet et 6 GB internet kazan kampanyası kapsamında kazanılan bedava internet, aboneye gelen SMS bildiriminin ardından hemen kullanılmaya başlayabilir.

TURKCELL SENYAPDİYE ARKADAŞINI DAVET ET 6 GB HEDİYE KAZAN KAMPNAYASI HEDİYELERİ NELERDİR?

Turkcell Senyapdiye arkadaşını davet et 6 GB internet kazan kampanyası kapsamında hem arkadaşını davet eden aboneye hem de davetle Turkcell aboneliğine geçen kişiye bazı hediyeler verilir. Turkcell Senyapdiye arkadaşını davet et 6 GB internet kazan kampanyası kapsamında verilen hediyeler şu şekilde sıralanır;

Faturalı hat abonelerine verilen hediyeler;

 • Faturalı hat abonelerine tarifesine bakılmaksızın 12 ay boyunca toplamda 3 kere olmak üzere haftalık 2 GB’lık aşım koruması verilir.
 • Bu hediyeden yararlanmak için cep telefonundan DAVETETKAZAN yazıp 2200’a SMS göndermek yeterli olacaktır.
 • Faturalı hat abonelerine bilgilendirme mesajı sonrası haftalık 2 GB bedava internet paketi tanımlanır. Bu tanımlama sonrasında 12 aylık sürede 3 defa olmak üzere toplamda 6 GB bedava internet kazanılmış olur.

Faturasız hat abonelerine verilen hediyeler;

 • Faturasız hat abonelerine senyapdiye arkadaşını davet et kampanyası kapsamında 3 aylık periyotlar halinde 34 TL ve üzeri yüklemelerde haftalık 2 GB bedava internet verilir.
 • Haftalık 2 GB bedava internet paketi, 3 kerede olmak üzere toplamda 6 GB olarak tanımlanacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir