Kapat
Vodafone Kampanyalar 4.888 0

Sevdiklerini Vodafone’lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan

Vodafone, abonelerine her fırsatta bedava internet paketi veriyor. Bu amaçla hazırlanan kampanyalardan birisi de Sevdiklerini Vodafone’ lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kampanyası oldu. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri sevdiklerini Vodafone abonesi yaparak 42 GB bedava internet kazanma hakkına sahip olacak. Bu yazımızda Sevdiklerini Vodafone’ lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, sürekli yeni kampanyalar ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Bedava internet paketi verilen kampanyalar hazırlayan Vodafone, Sevdiklerini Vodafone’lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kampanyası ile de oldukça iyi internet hediyesi sundu.

SEVDİKLERİNİ VODAFONE’LU YAP 42 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN NEDİR?

Sevdiklerini Vodafone’lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kampanyası, Vodafone tarafından hazırlanan yeni kampanyalardan birisidir. Vodafone hem abone sayısını artırmak hem de var olan abonelerinden destek alarak karşılığında onlara bedava internet vermek için bu kampanyayı düzenlemiştir. Kampanya kapsamında Vodafone aboneler, her yapacakları yeni Vodafone abonesi için bedava internet kazanma hakkına sahip olacaktır.

SEVDİKLERİNİ VODAFONE’ LU YAP 42 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN YENİ ABONELERE HEDİYE

Sevdiklerini Vodafone’ lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kampanyasında sevdiklerine yeni bir Vodafone hattı alan aboneler de 42 Gb bedava internet kazanır. Vodafone resmi internet sitesi üzerinden yapılan Vodafone aboneliklerine özel olarak hazırlanmış olan kampanya kapsamında sevdiklerine yeni bir Vodafone hattı alan aboneler hatla birlikte ilk 12 ay 30 GB ve tarife interneti olarak 12 Gb olmak üzere toplamda 42 GB bedava internet kullanım hakkı kazanacaktır.

SEVDİKLERİNİ VODAFONE’LU YAP 42 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN NASIL YAPILIR?

Vodafone aboneleri sevdiklerini de Vodafone abonesi yaparak 42 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır. Sevdiklerini Vodafone’lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kampanyası nasıl yapılır sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir;

 • Birinci Adım

Google Play Store ya da APP Store girilir.

 • İkinci Adım

Mağazadan Vodafone Yanımda uygulaması bulunur ve cep telefonuna indirilir.

 • Üçüncü Adım

Vodafone yanımda uygulaması açılır ve cep telefonu numarası – şifre ile giriş yapılır.

 • Dördüncü Adım

Vodafone Yanımda uygulamasının yan menüsü açılır ve “Arkadaşını Davet Et” butonuna basılır.

 • Beşinci Adım

Çıkan ekrana Vodafone’ a davet edilecek olan kişinin cep telefonu numarası girilir.

 • Altıncı Adım

Bu işlemle birlikte davet edilecek kişinin numarasına bir mesaj gönderilmiş olur.

 • Yedinci Adım

Mesaj içerisinde bulunan linke tıklayan arkadaş, bu link üzerinden Vodafone’ a abone olur.

 • Sekizinci Adım

Davet edilen kişinin Vodafone Aboneliği başladıktan sonra davet eden kişinin hattına 42 GB bedava internet tanımlanacaktır.

SEVDİKLERİNİ VODAFONE’LU YAP 42 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN DETAYLARI NELERDİR?

Sevdiklerini Vodafone’lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan detayları şu şekildedir;

 • Sevdiklerini Vodafone’lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında aboneler her ay en fazla 3 arkadaşını davet edebilirler.
 • Kampanyaya katılmak için abonelerin en az 6 aydır Vofadone Yanımda uygulaması kullanıyor olması gerekir.
 • Sevdiklerini Vodafone’lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kapsamında verilen hediyeler her ayın sonunda hatta yüklenir.
 • Vodafone abonelerinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için mesajla gönderilen linke tıklayarak Vodafone’ a geçmesi gerekir.

 • Davet edilen arkadaşın link üzerinden Vodafone’ a geçmesi durumunda Vodafone abonesine 48 saat içerisinde 42 GB internet yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan bedava internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone, kampanyaya katılan abonelerin bu hakkı kötüye kullanımını tespit etmesi durumunda abonenin hattını kullanıma kapatmak ya da hattı iptal etmek hakkına sahiptir.
 • Vodafone, Sevdiklerini Vodafone’lu Yap 42 GB Bedava internet Kazan kampanyası ile ilgili olarak istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir