Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 843 0

Şimdi Tarifenizdeki İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama Zamanı!

Türk Telekom aboneleri, internetlerini 3 ay boyunca 2’ ye katlama hakkına sahip oluyor. Hazırlanan kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri, Sim kartlarını değiştirerek 4,5 G’ ye geçmeleri karşılığında haklarının iki katına sahip oluyor. Bu yazımızda Şimdi Tarifenizdeki İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama Zamanı! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom aboneleri, her gün yeni bir kampanya ile karşılaşıyor. Türk Telekom katlama kampanyası sayesinde Sim kartını 4,5 G’ ye taşıtan tüm abonelere 3 ay boyunca sahip olduğu internet hakkının 2 katı hediye ediliyor.

TÜRK TELEKOM İNTERNETİ 3 AY BOYUNCA 2’YE KATLAMA KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyası, faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Türk Telekom bayilerine giderek 4,5 G uyumlu Sim karta geçiş yapması gerekmektedir.

Türk Telekom 4,5 G sim karta geçen abonelere hediye olarak sahip oldukları internet hakları katlanacaktır. Bunun için 4,5 G sim karta geçişin ardından SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM İNTERNETİ 3 AY BOYUNCA 2’YE KATLAMA KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle en yakın Türk Telekom bayi üzerinden 4,5 G uyumlu ücretsiz sim kartlarını almaları gerekir. Sim kartını alan abonelere cep telefonlarının mesaj bölümünden SMS atarak kampanyaya katılabilir.

Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyasından yararlanmak için 2KAT yazıp 5555’e SMS göndermek gerekir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin var olan internet hakları ikiye katlanarak kullanıma sunulacaktır.

TÜRK TELEKOM İNTERNETİ 3 AY BOYUNCA 2’YE KATLAMA KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak verilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin 4,5 G uyumlu sim karta geçiş yapması gerekir. Türk Telekom bayileri üzerinden yapılacak sim kart geçişinin ardından abonelerin SMS ile başvuru işlemini tamamlaması gerekir.
  • Türk Telekom abonelerinin atacakları mesajın ardından internetleri kampanya kapsamında 3 ay boyunca 2’ ye katlanacaktır.

  • Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyasını iptal etmek isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL 2KAT yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekir.
  • Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyasına katılan aboneler, 3 ay boyunca sahip oldukları internet hakkını iki kat olarak kullanabilecektir.
  • Numara taşıma, hat iptali ya da tarife değişikliği gibi durumlarda Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyasından kazanılan haklar otomatik olarak iptal edilecektir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir