Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.547 0

Tık Diye Turkcell’li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun

Turkcell, yeni aboneleri için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell’ in bu seferki kampanyası internet üzerinden abone olan müşterilerine yönelik geldi. Turkcell internet üzerinden Turkcell abonesi olan abonelerine 8 GB internet verecek. Bu yazımızda Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, yeni aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında 8 GB interneti almak için internet üzerinden abone olmak gerekecek. Turkcell resmi internet sitesi üzerinden Turkcell abonesi olan tüm yeni abonelere 8 GB internet hediye edilecek.

TIK DİYE TURKCELL’ Lİ OLUN, 8 GB İNTERNET HEDİYESİ SİZİN OLSUN KAMPANYASI NEDİR?

Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyası, yeni gelen Turkcell abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell abonesi olmak için internet sitesini tercih eden tüm aboneler, 8 GB internet hediyesini alacaklar.

Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyası kapsamında verilecek olan 8 GB internet, abonelere 4 eşit ayda aylık 2 GB olacak şekilde yüklenecektir. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Turkcell yeni hat abonesi olması ya da hattını Turkcell’ e taşıması gerekir.

TIK DİYE TURKCELL’ Lİ OLUN, 8 GB İNTERNET HEDİYESİ SİZİN OLSUN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyasına katılmak için abonelerin turkcell.com.tr adresi üzerinden numara taşıma ya da yeni hat alma yöntemi ile Turkcell abonesi olması gerekir.

Yeni Turkcell abonesi olan müşterilere, yaptıkları bu işlem karşılığında 8 GB internet hediye edilir. Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyasına katılmak için abonelerin Turkcell abonesi olmasının ardından 30 TL ve üzerinde paket yüklemesi yapması gerekir. Yükleme sonrasında abonelere ayda 2 GB olmak üzere 4 ay boyunca toplamda 8 GB internet hediye edilir.

TIK DİYE TURKCELL’ Lİ OLUN, 8 GB İNTERNET HEDİYESİ SİZİN OLSUN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyası, yeni Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan faydalanmak için abonelerin numara taşıma ya da hat satın alma ile Turkcell abonesi olması gerekir.
  • Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyasına katılan abonelere 8 GB internet hediye edilir.
  • Kampanyaya katılan abonelere aylık 2 GB olmak üzere toplamda 4 ay boyunca 8 GB internet hediye edilecektir.
  • Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyasına katılım için bir sınırlama bulunmamaktadır.
  • Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyasından 8 GB internet kazanmak için abonelerin öncelikle 30 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekir.
  • Kampanyadan 8 GB internet kazanan aboneler, bu internet hakkını sadece yurt içinde kullanabilir.
  • Kampanyadan kazanılan 8 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Turkcell, Tık Diye Turkcell’ li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir